Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor jön el a "nyelves csók"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jön el a "nyelves csók" ideje?

Figyelt kérdés

Máshogy nem tudtam megfogalmazni a kérdést. Arról van szó, hogy a barátommal 2hete vagyunk együtt. Az első csókunk is sima volt, meg mostis sima csók az összes. engem ez nem zavar, csak eddig nekem akikkel csókolóztam mind nyelves volt. én nem szeretnék lányként kezdeményezni. szerintetek mit csináljak?milyen apró jeleket mutassak? vagy bármi valami tanács? :D :)

14/L (a barátom 16 éves) :)



2013. jan. 16. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincsen abban semmi nagy ördöngőség, ha a szájába dugod a nyelved...
2013. jan. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
14 évesen elég lesz a szájrapuszi,az előző nyelveseket meg felejtsd el :)
2013. jan. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Amikor megcsókol/csókolod hagyd ott a fejed jó közel az övéhez, kicsit és nézegesd a száját :D (esetleg harapdáld picit a sajátod az szexi, meg jel, hogy csinálhatna vele valamit ő is) Ha nem hülye vagy tapasztalatlan akkor lefogja venni. Ha meg ez a 2 eset áll fent akkor maradt ,hogy te kezdeményezel vagy vársz amíg tököt növeszt.

17/f

2013. jan. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát remélem ezt valahogy el lehet sunnyogni... Ha rövid az ember nyelve + undorodik a nyáltól akkor inkább ne!
2013. jan. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hat szerintem a nyelves csok egy kicsit undorito ezert en jobban szeretnem majd a szajrapuszit
2013. aug. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!