Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Undorodom a másik nyelvétől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorodom a másik nyelvétől csók közben. Más is van így vele?

Figyelt kérdés

Pedig egyébként imádok csókolózni. Összeérhet a két nyelv, az nem probléma, még jó is, ha nem rezgeti, de ki nem állhatom, amikor a számba dugja, vagy ha előbb találkozom a nyelvével, mint az ajkaival.


39F



2012. jún. 18. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
40 évesen mit foglalkozol már ezzel? menj nyugdíjba, idegi alapon -.-''
2012. jún. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is szeretlek! :-D
2012. jún. 18. 12:29
 3/6 Bejnisz válasza:

Szia!

Igen, ezzel már én is voltam így.

Bár annál a kapcsolatnál inkább maga a csók volt nagyon durva. Az még hagyján, hogy nagyon nyálas volt, és amikor megcsókolt, ki sem látszottam szinte a nyálból, mert az egész számat bekapta, de ráadásul ha étkezés után csókolt meg, hát az egyenesen undorító volt és a hányinger kerülgetett, mert volt amikor kalyamaradék, paprikadarabok meg effélék jöttek át a számba! :S

Persze nem akartam megbántani, mert nem tudtam, hogyan mondjam meg neki, hogy így még az élettől is elmegy a kedvem, nem hogy tőle. Viszont nem tartott sokáig a kapcsolatunk!


Pedig aztán csókolózni én is nagyon szeretek, bár egy szenvedélyes ölelést valahogy többre értékelek!

2012. jún. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem nem csak egy kapcsolatnál volt ez.
2012. jún. 20. 06:45
 5/6 Bejnisz válasza:

Úúú szegény. Nagyo sajnálom!

Tudom ez milyen rossz!

Szerintem nagyon kevés olyas valaki van, aki igazán jól tud csókolózni. De viszont ha az embert összehozza a sors egy olyannal, az aztán leírhatatlan! :D

2012. jún. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem undorodok, hanem gerjedek tőle.
2012. júl. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!