Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam meg h tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg h tetszik nekem?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok,a lány szintén 17.nagyon tetszik nekem,beszélgetünk sokat(másokkal is sokat beszélget),és ha meglát egy(nem lúzer) pasit,akkor milyen aranyos meg stb...párkapcsolatok terén nem vagyok vmi tapasztalt.segitség kellene,előre is köszi.
2013. jan. 16. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
tetszel nekem
2013. jan. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova.
2013. jan. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem muszáj kimondani h tetszik neked, csak éreztesd vele, csináljátok közös programot stb

Le fog esni neki

2013. jan. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ebből "friend zone" lesz.
2013. jan. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
kérd meg édesanyját, hogy hajnali 3ban engedjen be hozzájuk, állj az ágya mellé, majd ordíts a fülébe, hogy TETSZŐŐŐ TÉ LÁÁÁÁNY!!!!! fel fogja majd szerintem, még félálomban is.
2013. jan. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ma is beszélgettünk,és egyre jobban tetszik.mosolyog rám,kiálltam mellette.de még mindig nem merem elhivni.1-2-szer volt olyan h csak ketten voltunk,akkor is nagyon bejött.de annyira nem merem megtenni...megpróbálom játszani az elérhetetlent,akkor fordulhat a kocka!mit gondoltok?CSAK NORMÁLIS KOMMENTEK LÉGYSZIVES!
2013. jan. 17. 14:26
 7/9 A kérdező kommentje:

jah,és még egy baj van:

az az érzésem h az egyik legjobb haverom, osztálytársam egy kicsit mintha ráhajtott volna(hasonlo eset mint én,neki sincs tul sok tapasztalata)

viszont a lánynak se,ez most előny vagy hátrány???

az érzésemről még a legjobb barátom sem tud (ami érdekes h sokat beszélget a barátommal,a lány,de neki nem az olyan tipusu csajok jönnek be,mint ő)

nah,szoval nagyon komplikált a helyzet,sztem először azt kéne kideriteni h a haverom mit akar a lánytol,sztetek?

2013. jan. 17. 18:30
 8/9 anonim ***** válasza:
2013. jan. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem legyél nagyon kedves, és figyelmes a lánnyal. És nézd sokat órán meg ilyenek. Abból tudni fogja. Konkrétan ne mond neki, hogy tetszik neked, az olyan snassz.
2013. jan. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!