Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik nekem ,de én is neki mert sok embertől visszahallottam és igaz.

De egyikünk se mer kezdeményezni..:(( gondolom fél ,hogy visszautasítom pedig nem tenném.sokszor rámosolygok .de nem tom :/

most Lesz egy táncház ahova megyek és ő is ott lesz

akkor mondjam el neki? de hogyan???


2012. dec. 14. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
lazán dobj be egy ilyet hogy "figyu lenne kedved meginni velem egyik délután valamit (és mondasz egy helyet) vagy nagyon szeretném megnézni a moziba (mondod a film cimét) eljössz velem?"-ha igent mondd, akkor ez randi :) és így haladhattok tovább, csak meg kell adnod neki a kezdő lökést :) de ne valld be neki szemtől szemben, ettől megijed 1-2 srác.
2012. dec. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem köszi.
2012. dec. 14. 20:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tetszel egy pasinak, az fog nyitni feléd, te pedig türelmesen megfogod várni:D És nem leszel nőietlen.
2012. dec. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző, a sült galamb effektus nem működik egyik fél részéről se, általában.

Nem nőietlen, ha metakommunikációval (gesztusokkal, mimikával, tekintettel stb) érezteti a nő a férfinak, hogy vágyik rá.

2012. dec. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!