Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy félénk fiú, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy félénk fiú, aki tetszik. Hogy mondjam el neki? (lent)

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják hogy mondjam meg neki hogy többet érzek mint barátság... de vannak akik azt mondják apró lépésekben, nehogy letámadjam mint egy buldózer, és így a félénksége miatt megijed.
2013. jan. 13. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
32%

"Szia, bejössz nekem."


Tényleg ilyen nehéz? Nektek nincs szátok vagy mi a jó isten van?

2013. jan. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Cumizd le. Azt még a félénk fiúk is imádják.
2013. jan. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mièrt kène aprò lèpèsekben?

Csak mert fèlènk valòszìnûleg nem fog elrohanni miatta.XD

Ha màs kezdemènyez akkor meg mèg örülhet is hogy nem neki kell.

2013. jan. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én félénk ronda fiú vagyok, de én sem értem, miért nem jönnek oda lányok, ha tudják, hogy félénk vagyok. Csak susmorognak meg gyakran néznek, de semmi konkért tett, én úgysem fogok odamenni hozzájuk,hiszen csúnyának tartom magam, épp azért vagyok félénk. Remélem segítettem.
2013. jan. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja. Teljesen igaza van az előttem szólónak.

Főleg cumizás közben nem fog elrohanni.

Attól, hogy félénk, még bírhatja sokáig is.

2013. jan. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Joshy Ca$h ***** válasza:
Szerintem írjál neki egy e-mail-t vagy valami, mert ha tényleg olyan félénk és oda mész hozzá személyesen, lehet leblokkol.
2013. jan. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2013. jan. 17. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
én 14 ő meg 15 lesz nem sokáta(tehát ős is 14)
2013. jan. 17. 18:53
 9/9 anonim ***** válasza:
sztem probálj meg a kedvében járni.apró lépésekben,tudd meg mit szeret meg mit nem.1-2 eset és leesik neki a tantusz.ha nem,akkor jöhet a letámadás.ott már nincs veszítenivalod.de ezt a cumizd le dolgot felejtsd el,nem minden fiú csak a szexért van egy lánnyal,meg hogy csokolozzon...
2013. jan. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!