Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin ha felhív magához...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin ha felhív magához a srác mire kell gondolni?

Figyelt kérdés
Megbeszéltünk egy randit egy teázóba és mondta, hogy mi lenne ha utána megnéznénk nála egy filmet. Még nem válaszoltam neki. Most tényleg csak filmet akar nézni vagy ilyenkor minden pasi le akarja fektetni a csajt? 22L és 28F
2013. jan. 16. 01:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem egyértelmű mit akar.

De mi is azzal a baj?

Tudom vannak akik azt mondják ha első randin összefekszenek valakivel akkor abból nem lesz tartós kapcsolat, de ez szerintem egyrészt nem feltétlen igaz, másrészt ha nem is úgy alakul a dolog, de egyébként bejön a másik akkor miért ne?

2013. jan. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem ne menj fel hozzá.Utánna majd meglátod h hogyan fog viszonyulni kettőtökhöz. Találd ki h nem tudsz teázás után felmenni,mert vmi fontos dolgot kell elintézz. Azt semmiképp se mond neki h majd legközelebb filmeztek,mert akk biztos lesz a dolgába:)

18L

2013. febr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!