Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit fog gondolni rólam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit fog gondolni rólam a srác, ha felveszem msn-re?

Figyelt kérdés

Pár hete összefutottunk véletlenül egy ismerősöm haverjával, és jól elbeszélgettünk, jófejnek tűnik a srác. Rákerestem facebookon, megjelöltem-elfogadta, és néha lájkolgat nekem. Azóta nem találkoztunk,nem beszéltünk,csak egyszer kommentben pár szót. Úgy érzem, kölcsönösen szimpatizálunk egymással.:D Szeretném jobban megismerni, és akár összebarátkozni vele. Viszont van párkapcsolatom,így nem szeretnék tőle komolyabbat. Ha felvenném msn-re,azzal, hogy "jófejnek tűntél,gondoltam beszélgethetnénk...", akkor hülyének nézne? Nem gondolná, hogy riba*c vagyok,mert van barátom és csak így "nyomulok" a társasága után?

18/L


2011. dec. 26. 19:43
 1/3 A kérdező kommentje:
azért ebbe a témába írtam, mert nem találtam jobbat, bocsi :D
2011. dec. 26. 19:43
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vedd fel, elég félreérthető lenne a gyereknek, aztán bepróbálkozna lehet, csak a baj lenne belőle.
2011. dec. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Eleve milyen már hogy egy csaj kezd udvarolni??

Az ilyen csajok csak egy dologra jók...

Juj most olvasom VAN BARÁTOD?

Hát ez így eléggé ribancos benyomást tenne.

2011. dec. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!