Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú külsőre szimpatikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetési István kérdése:

Ha egy fiú külsőre szimpatikus a legtöbb lánynak, akkor a lányok képről hajlamosak azt gondolni, hogy ha helyes, akkor már jellemre is megfelelő legtöbbször az a srác?

Figyelt kérdés

Miért alakult ez így ki a lányoknál, hogy egy jó külsőhöz legtöbbször remek belső értékeket is társítanak látatlanban is. Vagyis úgy értem, hogy ha először látják azt asrácot, vagy csak képről látják. Mert ezt sokszor megfigyeltem és kommentekből is le tudom ezt szűrni. Pl itt van egy: Küldött itt a gykn egy helyes srác egy képet, és majd minden lánynak tetszett.


,,Egyébként a srác nekem is nagyon szimpatikus, és mindenki ugyanezt írta, gondolom a jellemében is az. Inkább az lehet vele a gond, hogy félénk, és rossz helyen keresgél."


2012. dec. 2. 08:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mert kérdező,te mi alapján szoktál először dönteni?
2012. dec. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Megismerem az illetőt és jellem alapján, ha kicsit is szimpatikus külsőre. Nem mondom azt rögtön, hogy biztos jó vagy jellemre is...
2012. dec. 2. 09:06
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
"Megismerem az illetőt és jellem alapján, ha kicsit is szimpatikus külsőre." Te is felfogtad mit írtál igaz?
2012. dec. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
Igen, ez így szokott lenni. A lányoknak csak a külső számít, ezért ha jó pasival találkoznak, bebeszélik maguknak, h belsőre is tökéletes az illető, még ha közben a vak is látja, mekkora tapló.
2012. dec. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%
Már megint ez az általánosítás!Nem minden lány egyforma,jó lenne már ha felfognátok!
2012. dec. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
"Nem minden lány egyforma" - de mindegyiket ugyanazok a külső ingerek érik (média stb.), emiatt kialakult egyfajta "Mate Choice Copying", ezért megy az általánosítás.
2012. dec. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Igen mindenkit érnek külső ingerek,de nem mindenkire hatnak!!!
2012. dec. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#5 Ebben speciel minden lány egyforma.
2012. dec. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ne tudd már jobban nálam...
2012. dec. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha jól sejtem, több lánynál próbálkoztam, mint te, ezért jobban tudom.
2012. dec. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!