Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú külsőre szimpatikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetési István kérdése:

Ha egy fiú külsőre szimpatikus a legtöbb lánynak, akkor a lányok képről hajlamosak azt gondolni, hogy ha helyes, akkor már jellemre is megfelelő legtöbbször az a srác?

Figyelt kérdés

Miért alakult ez így ki a lányoknál, hogy egy jó külsőhöz legtöbbször remek belső értékeket is társítanak látatlanban is. Vagyis úgy értem, hogy ha először látják azt asrácot, vagy csak képről látják. Mert ezt sokszor megfigyeltem és kommentekből is le tudom ezt szűrni. Pl itt van egy: Küldött itt a gykn egy helyes srác egy képet, és majd minden lánynak tetszett.


,,Egyébként a srác nekem is nagyon szimpatikus, és mindenki ugyanezt írta, gondolom a jellemében is az. Inkább az lehet vele a gond, hogy félénk, és rossz helyen keresgél."


2012. dec. 2. 08:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#7: Igen, vannak normális, nem felszínes lányok, de azok olyanok, mint a reptoidok. Mindenki hallott róluk, de senki se látta őket, ha valaki mégis látott egyet, azt hülyének nézik, mert képzelődik.
2012. dec. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Én olyasmire gondolok, hogy az agyunkat nehéz átverni. Ahogyan az agyunk egy tál ízletes sülthöz azt kapcsolja hozzá (mivel nem látod, hogy belülről jól átsült-e), hogy nyamm de finom lehet, megindul a nyálelválasztás is és jól fogok vele lakni. Vagy az agyunk összehangolja a beszédközpontot pl a mozgás központokkal is és amit mondunk, azt le is tudjuk írni. Úgy lehet azzal kapcsolja össze a nők agyát a jó külső (pasi jó külseje), hogy biztos kedves és aranyos is. De lehet ez csak buta kitaláció a részemről.
2012. dec. 2. 11:19
 13/17 anonim ***** válasza:
Az 5-ös,7-es,9-es egy ugyanazon személy(azaz én vagyok)!Nem értek egyet veletek!10-es tuti,h több lánynál próbálkoztál,mint én...:D Viszont nőként hadd tudjam már jobban,h mit érzek és,h mi alapján ítélek meg embereket!
2012. dec. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
helike13, neked meg csak annyit,h itt vagyok létezem!!!
2012. dec. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#13 Ti lányok/nők egyáltalán nem ismeritek magatokat, és nem vagytok tisztában azzal, h mi kell nektek. Akkor sem, ha biztos vagy abban, h igen.
2012. dec. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15-ös,imádlak! :D
2012. dec. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ez remény. Reménykednek abban, hogy jellemre is jó. Ez olyan, mint egy tányér süti. Jól néz ki, reménykedsz hogy finom. 8Amúgy sokszor a csúnya sütik a legfinomabbak, kiszakadtak, összeesettek - cukrászként tanultam).


Én is azokat a lányokat ismerném meg, akik külsőre tetszenek. Van oylan lány ismerősöm, kai jellemre jó, de külsőre nem tetszik, ezért nem is kezdek vele semmit. Max csak a szex, de ő meg ezt nem akarja.

2012. dec. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!