Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis meddig kell próbálkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis meddig kell próbálkozni egy jófej, átlagos külsejű srácnak, hogy lehessen egy szép barátnője?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja itt is, hogy csak próbálkozni kell, meg nem feladni, de meddig? Főleg, hogy azért idővel az ember önbizalma is eléggé a béka s*gge alá kerül.
2013. jan. 15. 20:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az lehet, de ha egy szép lánynak csak átlagos srác jutna, akkor inkább egyedül marad.
2013. jan. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én lány vagyok és ugyan az az észre vételem mint neked, nálam csúnyácskább csajoknak van pasijuk, mondjuk azért nem jó képűek de van, nekem meg még egy átlagos se jut, aztán persze folyton kapom, hogy szép vagyok meg minden de persze ettől függetlenül már egy éve szabad vagyok és baromira nyomasztónak élem meg,
2013. jan. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!