Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis meddig kell próbálkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis meddig kell próbálkozni egy jófej, átlagos külsejű srácnak, hogy lehessen egy szép barátnője?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja itt is, hogy csak próbálkozni kell, meg nem feladni, de meddig? Főleg, hogy azért idővel az ember önbizalma is eléggé a béka s*gge alá kerül.
2013. jan. 15. 20:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem a plázacicáknál kell próbálkozni.
2013. jan. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Láttál a kérdésben plázacicákra való utalást?
2013. jan. 15. 20:40
 3/12 anonim ***** válasza:
mindenkinél más...tényleg nem kell feladni, pozitívan kell hozzáállni
2013. jan. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anti paladin ***** válasza:

Amíg nem találsz. Sajnálom, ennél egzaktabb választ nem kapsz senkitől.

Nincs olyan, hogy mondjuk 2013.07.26-án a csillagok állása szerint. :)

2013. jan. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 GeryXz válasza:

első komentelővel egyetértek!


nemis a plázacicákkal kell foglalkozni.....HANEM A K.RVÁKKAL!!! mondjuk mán azok is drágák:D

2013. jan. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Próbálkozhatsz ítéletnapig, a szép lányok akkor is csak jóképű fiúkkal jönnek össze. Átlagos srácoknak csak csúnya csaj jut. Örülj h nem vagy csúnya, mert akkor a csúnya lányoknak se kellenél!
2013. jan. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Rohadtul nem érdekel, olyan lánnyal úgysem fogok összejönni, akit én csúnyának tartok.
2013. jan. 15. 21:07
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos egyedül kell maradnod, v gazdagnak kell lenned.
2013. jan. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, most én is el vagyok keseredve, egy srác, udvarolni kezdett, már majdnem azt hittem megtörik a hosszú párkapcsolat-mentes állapotom, erre eltűnt, pedig én sem vagyok ronda, és vicces is vagyok. Ne add fel, én sem fogom!
2013. jan. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Mellesleg hogy a fenébe jutna csak csúnya csaj átlagos sráconak?

1. Egy rakás nálam jóval bénább kinézetű srác van olyan csajokkal, akik nekem simán tetszenek.

2. Az átlag lány szerintem szép. Mmint, a fiatal csajok kb fele. Az viszont nem igaz, hogy a pasik fele olyan hűde jól nézne ki.

2013. jan. 15. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!