Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szabad első randin, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szabad első randin, és mit nem?

Figyelt kérdés

Eddig csak Facebookon beszélgettem egy lánnyal,de mostmár el fogom hívni randizni.Alapszinten már ismerjük egymást..De nagyon tolakodó a kézfogás?Nem az első pillanatban persze.És ha jól sikerül,a végén ölelés?Jelek,hogy jól érezte magát..? :)

Volt barátnőm,de egyszerűbb volt a randi téma,mert nagyon jól ismertük már egymást.. :)

15/F



2013. jan. 13. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
dehogy tolakodó. ölelés is szabad. azért nyelves csókot még ne adj neki. ;)
2013. jan. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És a jelek,hogy jól sikerült?A csendtől félek leginkább.. :||
2013. jan. 13. 23:33
 3/4 anonim ***** válasza:
sokat mosolyog, nem vagy számára közömbös, ő is érdeklődik irántad, jól érzi magát a társaságodban. :)
2013. jan. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy szoktam csinálni, hogy amikor találkozok egy csajjal az első randin, mindig mélyen a szemébe nézek, mosolygok, érdeklődök, hogy van, mit csinált ma stb... szóval elkezdek vele beszélgetni. Aztán mondom, hogy induljunk, és ilyenkor felajánlom a karomat, hogy karoljon belém. Ha szívesen belémkarol, az már egy jel!

Ne feledd, ő is zavarban van, ezért egyrészt valamilyen távolságot is kell tartani (pl. megfogni a kezét és úgy sétálni, az még korai lenne), de az, hogy beléd karoljon, sztem jól esik neki, ha tetszel neki.

Ha ő is sokat mosolyog, és felveszi veled a szemkontaktust, ő is kérdez, és élénken beszélget veled, érdeklődik stb., az is annak a jele, hogy jól érzi magát.

Aztán vidd el ide-oda (mozi stb.), de elég, ha csak sétálsz vele egy jó nagyot. A végén pedig üljetek le egy padra vagy valahová, és amikor ültök, beszélgess vele, és karold át. Aztán fogd meg a kezét is. Ha hagyja, az is jó jel. Nincs annál szebb, amikor érzed, hogy ő is erre vágyott ,és szinte megragadja a kezed :)

A randi végén ne smárold le, csak adj neki puszit. Így látni fogja, hogy rendes vagy, és amúgy sem kell annyira nyomulni. Én valahogy így csinálnám.

Sok sikert!!!

2013. jan. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!