Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap lesz az első randim :S...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap lesz az első randim :S Adnátok tanácsot, hogy mit kell és mit nem szabad mondani/csinálni? (lent)

Figyelt kérdés

Tehát holnap megyünk vagy üdítőzni, vagy valamit kajálni, ő jött az ötlettel. És én eléggé izgulok már, adnátok pár tippet, javaslatot? Nekem az első lesz, és neki is, és mindaketten eléggé szégyenlőskék vagyuk, de ezt valahogy elakarom hagyni, ötletek? És ilyenkor ő fizet? Mi legyen a téma, mi az amit semmiképpen ne csináljak?

Várom a hasznos tanácsokat!(L)


2012. okt. 17. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
mielött elindolsz igyál meg 4-5 felest. utána nem fogsz izgulni.
2012. okt. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? Első első randi, vagy csak vele az első?

Vegyél fel olyan ruhát, amiben jól érzed, előtte csinálj olyan dolgokat, amitől jól érzed magad (én randi előtt zenét üvöltetek és énekelek, attól megnyugszom :D), így talán kicsit ellazulsz, de ettől még nagyon fogsz izgulni :) Ami nem baj.

A legfontosabb tanács: légy önmagad! Abból, amit írsz azt veszem ki, hogy már ismer a srác, szóval nyugi, már elhívott, szóval jó úton haladtok :) Mosolyogj sokat és figyelj arra, amit mond. Mondd el a gondolataidat, ne csak aházz meg ühümözz, mert annál rosszabb nincs. Mesélj valamit, ami szerinted érdekelheti.

A fizetés egy érdekes kérdés... Én azt gondolnám, hogy a mai világban már nem feltétlenül fizet mindent a fiú az első randin, de azért kényes kérdés, mert lehet, hogy megsérted, ha felajánlod, hogy fizeted a részed... Ha viszont az elsőn ő fizet, a másodikon ajánld fel, hogy te fizetsz (én így szoktam).

Nem mondok olyat, amit semmiképpen ne csinálj, mert akkor arra fogsz koncentrálni és tuti megtörténik :))

Nyugalom, és csak ügyesen, én drukkolok :)

24N

2012. okt. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi, amugy igen, jól ismerem, és az ismerkedős témák kilőve,..miről szokás ilyenkor beszélni? És ami az ami ciki? Égyébként 15 vagyok.

És ezt a fizetős dolgot nem értem, honnan fogom tudni hogy ő akar fizetni vagy sem? Mert megkérdezni csak nem illik...:S

2012. okt. 17. 15:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha ismeritek egymást, akkor kábé tudod mi érdekli, mit csinál, kérdezheted arról is. Én általában a "hogy telt a napod" kérdéssel indítok, ha más nem jön fel hirtelen, ebből elindul a beszélgetés.

Első randin én kerülném a pasizós/csajozós sztorikat.

A fizetésnél pont ezt írtam én is, hogy nagyon nehéz eldönteni... Nézd, szerintem kezdd el keresni a pénztárcád, amikor fizetésre kerül sor, és max majd mondja, hogy hagyd, meghívtalak, vagy vmi... (nálunk azért más egy kicsit, mert már dolgozunk mindketten).

24N

2012. okt. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!