Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, mit kell mondani, miről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit kell mondani, miről kell beszélni az első randin? Lányok, mit szeretnétek ilyenkor hallani?

Figyelt kérdés
Nem nagyon tudom mit kell mondani az első randin. De ugy igazából azért mert még velem sose fordult elő ilyen h: ELSŐ RANDI! Az eddigi barátnőimmel nem randizgattam hanem velük csak véletlen találkoztam pl.: Baráti körökben. És velük csak ugy összejött a dolog. De most van egy lány (aki mellesleg a szomszédom) és megtetszett és elhívtam "randira". Csak az a helyzet h természetemtől fogva olyan vagyok h ismeretlenekkel nem tudok beszélgetni. Ez alatt azt értem h pl.: a haverom haverjával nem tudok miről beszélni csak ha az én haverom is. És evvel a lánnyal eddig olyan kapcsoltaba voltunk h: -Szia, Hogy vagy?! Ettől tovább sose mentünk (Csak facebook-on chat-en). Tehát? Mit mondjak az első randin?, Miről beszélgessek vele? :)
2011. dec. 21. 01:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
Mivel az "evvel" szót használtad, ezért inkább hasznos válasz írása helyett kimegyek a konyhába, és egy vajazókéssel lekaparom az arcomat.
2011. dec. 21. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Kobudera ***** válasza:
Kedves első.. keress rá erre az "evvel" szóra, írd be egy word-be nem húzza alá...
2011. dec. 21. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Kedves második:


[link]


keresgesd itt is

2011. dec. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Az evvel szerintem is hülyeség, viszont így is helyes.
2011. dec. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

OFF

[link]

ON


Kérdezz! Ha érdekel a lány, akkor menni fog, hiszen nem tudsz róla semmit sem.

2011. dec. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%
Tök mindegy, h miről beszéltek, az se baj, ha nagyokat hallgattok. A lányoknak csak az számít, h jól nézel-e ki.
2011. dec. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Igazábol nincs rá irott szabály,csak maradj természetes.
2011. dec. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Első randin egy beszélgetés két irányba mehet el (már ha sikerül beszélgetnetek):


Vagy túl őszinték vagytok, és hamar kitárulkoztok a másik előtt.


A másik, hogy végtelen füllentések láncolatába csap át az egész beszélgetés, hogy a lehető legjobb színben próbáljatok feltűnni egymás előtt.


Ja és a harmadik, ami a legritkább: egy normális beszélgetés.


Hidd el nekem, hogy nem egy beszélgetésből fogjátok megismerni egymást, másnap már egyikötökök sem fog emlékezni arra, hogy mit mondott a másik, vagy miről beszélgettetek, mert többnyire az első randin az ember nem arra figyel, hogy mit mond a másik.


Én a barátnőmet első randira elvittem squasholni (akinek nem tiszta ez egy ütős sport), pont azért, hogy ne egy unalmas randi legyen, ahol leülünk egy kávézóban két asztal két oldalára és feszengünk össze-vissza, hanem, hogy csináljunk valamit.


Szerintem nektek is valami hasonló legyen az első randitok, legyen valami közös program, ahol együtt csináltok valami, egyből kifog derülni, hogy jól érzitek e magatokat a másikkal.

2011. dec. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Peruccsia válasza:

Sz.pj le a budiban!


Ez nekem mindig bejön, ha első randin mondom a lánynak

2011. dec. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell ezen parázni, mert úgyse erre fogsz gondolni, ha ott leszel, hogy:"Ja igen, mondta az a csaj/srác a GYIK-en, hogy ezt kell mondani." Kérdezgesd bátran a suliról/munkájáról, a mindennapjairól, a barátairól, a szabadidejéről, hobbijáról... Amire csak kíváncsi vagy. A nők imádnak beszélni.. bár személyszerint én is inkább kérdezgetni szoktam, ha érdeklek valakit, úgyis visszakérdez, szerintem így lesz nálatok is. :) Hajrááá! És írj majd, hogy milyen volt.

19L

2011. dec. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!