Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, mit kell mondani, miről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit kell mondani, miről kell beszélni az első randin? Lányok, mit szeretnétek ilyenkor hallani?

Figyelt kérdés
Nem nagyon tudom mit kell mondani az első randin. De ugy igazából azért mert még velem sose fordult elő ilyen h: ELSŐ RANDI! Az eddigi barátnőimmel nem randizgattam hanem velük csak véletlen találkoztam pl.: Baráti körökben. És velük csak ugy összejött a dolog. De most van egy lány (aki mellesleg a szomszédom) és megtetszett és elhívtam "randira". Csak az a helyzet h természetemtől fogva olyan vagyok h ismeretlenekkel nem tudok beszélgetni. Ez alatt azt értem h pl.: a haverom haverjával nem tudok miről beszélni csak ha az én haverom is. És evvel a lánnyal eddig olyan kapcsoltaba voltunk h: -Szia, Hogy vagy?! Ettől tovább sose mentünk (Csak facebook-on chat-en). Tehát? Mit mondjak az első randin?, Miről beszélgessek vele? :)
2011. dec. 21. 01:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Írtad hogy fészbúk cseten szoktál beszélni vele. Na akkor beszélj vele úgy mint ha olvasnád a mondani valóját és nem hallanád.

Viccet félretéve. Mikor beszélsz vele. Jó ha vannak vésztartalék témáid. Milyen a jó vésztartalék téma?

1# Kérdezd őt ! De nyílt kérdésben. Vagy is ne azt hogy pl: (hülye példa)

zárt kérdés: honnan van a pulcsid? - boltból.

nyílt kérdés: hogy vetted meg a pulcsid? - hát először elmentünk anyával a boltba . de nem találtam amit kinéztem és felmentünk az emeletre .. bla-bla

Ha így kérdezel, ebből jönni fog az újabb téma mit majd kérdezhetsz. És nem lesz lapos a "randi"

2# Az elsőt tartsd be.

2011. dec. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Én a barátnőmet első randira elvittem squasholni (akinek nem tiszta ez egy ütős sport), pont azért, hogy ne egy unalmas randi legyen, ahol leülünk egy kávézóban két asztal két oldalára és feszengünk össze-vissza, hanem, hogy csináljunk valamit."


Nem kell feszengeni. Ha egy randi unalmas, akkor haza kell menni. Nincs annál izgalmasabb, mikor a még ismeretlen lánynak figyelem a reakcióit.


# 11!

Túlbonyolítod és nem is jó a példád! Engem egy pulcsi nem hoz lázba. Mindig azt kell kérdezni, ami érdekel. De hogy hogy' vette azt a ruhadarabot...

2011. dec. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Az első 4-5 válaszolónak gondolkodtam rajta h úgy írjam e h evvel vagy ezzel. Nekem így tűnt helyesebbnek mivel egy személyről van szó.


A többieknek: Azon gondolkozok h (a napokban nyílt meg a korcsolyapálya a városban) megkérdezem h nincs e kedve inkább korcsolyázni jönni! Szerintetek inkább elhívjam oda? Vagy maradjak annál h egy vendéglőbe megegyünk egy pizzát?


10/12 válaszolónak: Köszi, és majd megírom! :)


11/12 válaszolónak: De az a helyzet h még otthon, gép előtt, facebook-on is zavarban szoktam lenni, nem h személyesen... :)

2011. dec. 22. 00:35
 14/16 anonim ***** válasza:

8as vagyok


A korizás nagyon jó ötlet, amikor gimis voltam Pesten a jégpályán nagyon jól lehetett ismerkedni!

2011. dec. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Akkor megkérdezem h nincs e kedve inkább oda jönni! :)
2011. dec. 22. 14:36
 16/16 anonim válasza:
A lányok szeretik ha magukról beszélhetnek de azt még jobban ha megnevettetik őket... ...csoda hogy az eddigi íróknak nem jutott eszükbe. Egyébként lány vok, úgyhogy én már csak tudom. Egyébként azt utálják ha kijavítgatod őket. sok szerencsét!!!:)
2012. ápr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!