Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin mit szabad, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin mit szabad, mint nem szabad csinálni?

Figyelt kérdés

először buszon láttam meg a csajt aztán 2 hónap alatt sikerül rávennem magam,hogy bevalljam hogy tetszik de félek a találkozástól mer mivel facebook on nincs rólam kép és mi van ha nem fogok neki tetszeni vagy csúnyának talál majd?


mit tegyek? légyszi lássatok el tanácsokkal. A válaszokat előre is köszönöm :)



2012. okt. 25. 17:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ezt nem értem, te tudod ki ő, fészbúkon bejelölted, ő visszaigazolt ott beszéltetek, de ő azt se tudja ki vagy? elég zavaros
2012. okt. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
nem én jelöltem be öt facebookon és ot kérdeztem meg hogy lenne e kedve velem találkozni és igent mondót,de attól félek hogy mikor meglát majd nem fogok neki tetszeni most mit csináljak,hogy majd ne szúrjam el?
2012. okt. 25. 17:28
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Első randin rakd seggbe.
2012. okt. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
de most komolyan,normális válaszokat várok
2012. okt. 25. 17:29
 5/17 sz012345 válasza:
100%
Szerintem add önmagad ez a legfontosabb. hogy az igazi éned jöjjön be neki.. pluszba még nevettesd meg,kedveskedj.
2012. okt. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
önmagam fogom adni de adnátok azért pár tanácsot nekem? :)
2012. okt. 25. 17:46
 7/17 anonim ***** válasza:
Lehetőleg ne az első randin villogtasd meg a bilincset, meg a korbácsot...
2012. okt. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nincsenek szabályok, hogy mit szabad és mit nem...:) Amit a lány is akar meg megenged.:)
2012. okt. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha még nem látott sosem, akkor semmiképpen ne úgy menj oda, hogy jajj most mi lesz, és félénken bemutatkozol...

Bízz magadban, legyen erős kisugárzásod, kezdeményezd a puszit stb...

Ha eleve félve mész oda hozzá, akkor több mint valószínű, hogy hátrányból indulsz.

Hajrá!

2012. okt. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Synesztro ***** válasza:
Légy kedves, bókolj de csak módjával, ügyelj a részletekre, beszélgess vele olyan köztes témákról, amihez ő is könnyen hozzátud szólni, légy szolidan vicces de ne csinálj totál hülyét magadból, légy illemtudó, és egy picit érdeklődő de nem tolakodó. Igyekezz különlegesen egyedivé tenned magad, és ezt nem a megjelenésedre értem, különben tarka taréjjal állítanál elé.;D Az a lényeg, hogy nem a Sátánnal van találkád, nem kell tőle félni, azért mert nő és nem pasi, nem kell görcsölnöd, csak lazán. A nők az olyan pasikat kedvelik, akik nem feszengenek a közelükben, az zavarja őket. Keresd a vicces helyzeteket témákat, nevettesd meg, és gesztussal, bókokkal finoman add a tudtára hogy tettszik neked, és ha nincs párja és bejössz neki, adni fogja a jeleket, hogy zöld az út. Menjetek el először közegbe, cukrászda bármi, hogy ő se érezze magát azonnal sarokba szorítva, de ne hangos helyre, hogy tudjatok beszélgetni, ismerkedni, aztán mondjuk menjetek el sétálni. A nap végén kérd el a számát, persze csak illedelmesen, és beszéljetek meg még egy talit. és hopp átugrottál a 2ik randyra;) Sok sikert! (25/F)
2012. okt. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!