Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin mit szabad, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin mit szabad, mint nem szabad csinálni?

Figyelt kérdés

először buszon láttam meg a csajt aztán 2 hónap alatt sikerül rávennem magam,hogy bevalljam hogy tetszik de félek a találkozástól mer mivel facebook on nincs rólam kép és mi van ha nem fogok neki tetszeni vagy csúnyának talál majd?


mit tegyek? légyszi lássatok el tanácsokkal. A válaszokat előre is köszönöm :)



2012. okt. 25. 17:18
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2012. okt. 27. 22:07
 12/17 anonim ***** válasza:
pl nem szabad bemarkolni vagyis nem tanácsos
2012. okt. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Mit nem szabad:


-Nagyon berúgni

-Ráverni a csajra a randi költségét

-Negatívkodni

-Exekről beszélni

-Alpári, nőalázó vicceket mesélni

-Célozni rá, hogy legszívesebben most azonnal megdöntenéd

-Túl sokat beszélni magadról

2012. okt. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
jáááj #13-as :D Akkor ezért nem megy jól nekem ez. pl ha egy ember az egész világhoz alapból negatívan áll, akkor máris búkó.
2012. okt. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát igen, a siránkozás számomra kizáró ok. Nem mondom, hogy folyton vigyorogni kell, de ha valaki mindenben csak a rosszat keresi, meg sopánkodik, az borzasztóan kiábrándító. De ez nem ugyanaz mint amikor valaki viccesen ironikus. Általában az intelligens emberek ilyenek. Az ostobák meg csak sopánkodnak, fikázódnak mint a szomszéd Mari néni.
2012. okt. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
én pl ezzel úgy vagyok, hogy nincs kedvem ingyen másokat szórakoztatni. Képes vagyok rá, mert ritka jó arc vagyok, de azt vettem észre, hogy ezt a lustábbak szépen ki használják. Illetve mások jót mulatnak hátradőlve az én keserűbb vicceimen. És egy lánynak is csak addig vagyok izgalmas amíg azt hiszi csak showtimeból tolom, utána "jaj te tényleg ilyen negatív fsz vagy. úgy nem jó" Anyád.
2012. okt. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A negatívkodás alatt azt értem, hogy csak úgy dől valakiből a panasz. Nem kell showmankedni a randin, de ha neked egy csaj azzal jönni már az első randin, hogy hú de fos minden, mindent fikáz, mindenben csak a rosszat látja, neked milyen benyomásod származna?
2012. okt. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!