Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Adott egy nagyon helyes gitáros srác, akiért elég régóta oda vagyok. Jóban szoktam lenni a fiúkkal, inkább velük barátkozom, így vele is összehaverkodtam már, és számomra világos, hogy tetszem neki. Az ő legjobb barátja szerelmes belém, (na ezt nem akartam. mert wowozok, szeretem a star warsot és a gyűrűk urát, mást nem is tud rólam, csak ennyit, és... ajj. ezek alapján nem tud megítélni mégis megteszi) épp ezért megbeszéltük, hogy mi sosem fogunk járni, mert azzal nagyon megbántanánk a barátját.


Azóta eltelt egy kis idő, és megint barátok vagyunk a sráccal. Tegnap nagyon csúnyán berúgott, és elkövette azt a hibát, hogy közben feljött facebookra. Elhívott egy bálba, ami minden valentin napkor meg van tartva a sulinkban. Rákérdeztem, hogy nem zavarja, hogy megbántanánk-e a barátját, többször is, nem érdekelte. Oké, elfogadtam a meghívást.

Ezután kérdezte, hogy miért nem kaptam le bentalvóskor (iskolai program, itt sokat voltunk együtt, mert zenélt a barátaival), itt előhoztam, hogy azért, mert akkor ő s a tudatában volt, hogy megbántanánk a barátját. Megkérdezte. És titokban? Itt megint leírtam, miért, de nem nagyon esett le neki, úgyhogy hagytam, és mondtam hogy írjon rám ha kijózanodott.


Másnap reggel is beszéltünk facen, már józan volt. Utaltam a meghívására, de nem esett le neki így ezt nem tudtam vele megbeszélni. Most akkor áll a meghívása? Mármint... még mindig, most hogy már eszénél van és tudatában annak, hogy megbántaná a barátját, el akar velem jönni abba a bálba? Vagy hagyjam az egészet, és tekintsem úgy, hogy el se hívott? Esetleg konkrétan kérdezzek rá? Mit tegyek?



2013. jan. 13. 00:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
És ha azt mondom hogy nem is biztos hogy be volt rúgva? ha érdekel az összeesküvés elméletem akkor folytatom, bár szeritnem elég egyértelmü.
2013. jan. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
húú, nagyon érdekel. (de komolyan, mert azt mondta, tényleg berúgott és én alapból hiszek neki. meg félreírt egy-két betűt meg minden.)
2013. jan. 13. 00:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én elmélketem a következö:

Mindenki tud berugást színlelni (gédákájasdjklgsakjál) én például fejjel is tudok irni lásd az elöbbi referenciaművet.


Viccen kivül nem tarotm valószínünek, hogy oylan szinten be rugott ovlna, hogy ne emlékezzen ilyenre. Szerintem csak eljátszotta, hogy be van rugva és innentöl a kedve szeirnt alakíthatja a kapcsolatotokat: ha nem akar veled menni leszerel hogy bocs részeg ovltam nem emlékszem ilyenre. Ha ki akart faggatni akkor "bocs részeg voltam hülyeségeket irtam" ésatöbbi.

Szerintem csak tudni akarta, hogy állsz hozzá valójában és igy, hogy a mámoros álca mögé bujt igy feltehetett neked olyan kérdéseket amit ha élöben tett volna fel lehet hogy nem is mert volna, vagy ugy gondotla volna, hogy megsért téged.

A zenész gyerekekkel nem érdemes kezdeni. Én is nagyon szépen fütyülök és mégis nagyon gonosz ember vagyok...

2013. jan. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oh köszönöm, jót nevettem :D Ment a zöld kéz. De erre nem gondoltam, ez érdekes... viszont én úgy beszéltem vele, hogy nem voltam őszinte. Mert minden közeledést visszautasítottam a legjobb barátjára vonatkozva, mert féltem, hogy ha belemegyek, ribancnak tart majd.
2013. jan. 13. 00:45
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Ha én facebookon részegen beszélgetnék valakivel, másnap józanul tuti megnézném az előzményeket, hogy tisztában legyek vele, mit beszéltünk. Kb nincs olyan ember aki ne nézné meg. Szóval szerintem esetleg részegen úgy gondolta hogy jó ötlet, aztán józanul jött az a bizonyos "ub.zmeg" érzés, és most amögé bújva hátrál ki a helyzetből, hogy nem emlékszik.
2013. jan. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem gondolta komolyan. Mit csináljak? hagyjam az egészet?
2013. jan. 13. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!