Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről beszéljek vele az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszéljek vele az első randin?

Figyelt kérdés
8 napja levelezek egy pasival,akit netes tàrskeresőn ismertem meg.Jövőhéten randizunk.Màr minden téma szóbakerült,mint pl. hobbi,csalàd,kedvenc ételek,stb,stb.Nem akarom hogy csak nézzük egymàst.Szeretném,ha a pasi folytatni akarnà velem és nem szúrnàm el.Ja és ràm bìzta a randi helyszìnt és napszakot! Tanàcstalan vagyok!Egy randizàs terén amatőr 27 éves csaj vagyok...tudom az én koromban ez ciki...
2013. jan. 10. 13:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nappal, kávézó :)

A téma adni fogja magát :) Nyugi :)

2013. jan. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
A hüvelygombáról
2013. jan. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszt,a kàvézó nem is rossz:-) próbàlok laza lenni..
2013. jan. 10. 13:28
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A mi első randinkon a barátom nem tudott szinte megszólalni,pedig egy percig sem volt ideges :D

Ennek következtében én végigpofáztam a randit és igyekeztem a pizzámat bámulni, hogy ne legyen olyan kellemetlen, hogy csak nekem jár a pofám :D

2013. jan. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
Ettől én is mindig előre féltem, hogy elfogy a téma és jönni fog a kínos csend, de vagy szerencsém volt eddig, vagy éppen jó formában voltam, így sosem történt ilyen. Ha az első 10 perc simán megy, onnantól nem lesz gond. Viszont ha beáll a hallgatás mindkét részről, akkor az azt jelenti, hogy nemigen van keresnivalótok egymás mellett. 21/F
2013. jan. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
én régebben mindig megittam 1-2 sört a randik előtt, vagy felest, persze azért sosem annyit, hogy részeg legyek, csak hogy könnyen feloldódjak és sosem volt gond a beszélgetéssel :)
2013. jan. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 MissNothing válasza:
100%
Szerintem jó lenne ha mondjuk olyan helyre ülnétek be,ahol el lehet iszogatni mondjuk egy koktélt,és közben kicsit ti is feloldódtok:) Midenki parázik a nincstémám dologtól,de humorral mindent el lehet simítani. Még ha Kínos csend is lenne,ha poénra veszed nyert ügyed van:) Én mindig ezt csinálom és általában jókat nevetünk:D
2013. jan. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Végső esetben beszélhettek a netes levelezáselről is illetve meríthetsz abbol témát. pl. hogy emlékszel amikor azt írtad, hogy ... és onnan átvezeted máshova. Íhy akár előre is tudsz ilyen nagyon vékső esetekre kérdést generálni.
2013. jan. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

buta pasi.. na mindegy, ő dolga.



Ha választhatsz akkor olyan helyen ahol otthon érzed magad, ismerős kávézó, ismerős park, stb.


Téma meg adja magát. Nem kell erőltetni semmi beszélgetést.


Légy érdeklődő, de nem tolakodó, és figyel arra amit mondd. A telefonodat meg randi idejére némítsd le, avagy ha hív valaki akkor ne vedd fel!

2013. jan. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek hogy leírtátok nekem a tapasztalataitokat és tanácsokat adtatok.A pasi nagyon beszédes,úgyhogy remélem szóval tart :-) A felesre én is gondoltam.Majd meglátjuk.A srác kb 157 km-re lakik tőlem,ő utazik hozzám,ezért nem mondta meg,hová menjünk.Nem ismeri a városomat.Meglátjuk hogy alakul,remélem lazán és jó irányba fogunk haladni :-)
2013. jan. 10. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!