Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről beszéljek az első randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszéljek az első randin?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy mit kell csinálni egy randin vagy miről kell beszélni meg ilyesmi? mi ennek a menete csak mert első randi és nemtudom !
2012. máj. 21. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Amiről jónak esik és látod, hogy őt is érdekli.
2012. máj. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de nem tudom mi érdekli
2012. máj. 21. 21:18
 3/5 anonim ***** válasza:
állj hozzá úgy mintha csak egy barát lenne. akkor nem stresszelsz annyira hogy mit gondol, és felszabadultabban tudtok beszélgetni. irj össze pár témát,kérdést ami érdekel, és jegyezd meg és hasznosítsd öket a randin
2012. máj. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
beszélj a huligánokról, akik mindig mindent összevandálkodnak vagy esetleg beszélhetsz Toldi Miklósról, hogy neked ő a példaképed, és hogy onnan jöttél rá erre, hogy van egy testvéred, akit Györgynek hívnak, és nagyon g*ci, és emiatt át akarod neveztetni magad Miklósra, hidd el, a lányok szeretik az ilyen kalandos embereket.
2012. máj. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá, próbálj vele úgy beszélni, mint egy haverral, úgyis kiderül, milyen közös témákat találtok. Ha pl moziba mentek, akkor beszélhettek kedvenc filmekről, ha biliárdozni, akkor korábbi biliárd élményekről, így szóba jöhetnek a barátaitok, és velük megélt vicces sztorik. Én valahogy mindig szóba hoztam pl barátokat, meséltem kicsit a családomról, suliról, vagy, hogy miket szeretek csinálni, mik a terveim. Persze nem túl nyomulósan, de mindig át tudtam kötni valamivel. A lényeg, hogy ne görcsölj rá előre, ne azt akard elérni, hogy lehengerlő legyél elsőre, hanem, hogy szép lassan megismerjétek egymást!
2012. máj. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!