Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin miről beszéljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin miről beszéljek szerintetek egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Nekem mondhatni valóban ez lesz az első randim, a csaj pedig félénk, zárkózott, ha nem irányítom elejétől végéig a beszélgetést csak csöndben néznénk egymást, az egyszer biztos.


Szóval piszkosul nehéz dolgom lesz, ha még egy nyitott nagyszájú lánnyal randiznék, akkor azon biztos nem görcsölnék. De nekem kell őt is feloldani, valahogy lebontani azt a falat, ráadásul mindezt kezdőként. Ismerem valamennyire a lányt, ha nem irányítom első másodperctől a végéig a randit, akkor csak csöndben ülnénk és néznénk egymást egy idő után.


19/F


2012. dec. 16. 18:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%
szexről
2012. dec. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Már vártam az első trollokat, köszönöm!

Bár lehet mondani, hülye kérdésre csak hülye választ lehet adni. Azért gondoltam felteszem, hátha találok olyat aki hasonló cipőben járt

2012. dec. 16. 18:03
 3/14 anonim ***** válasza:
ezt nem lehet megmondani. Neked kell ráérezni a dologra.
2012. dec. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ami szóba jön.

Exekről és halálról meg negatív dologról ne!

2012. dec. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy csak az fog szóba jönni amit én mondok. Ha olvastad a leírást, láthatod benne, hogy egy félénk visszafogott lányról van szó.

Nem lepődnék meg azon se, ha egyetlen kérdést se tenne fel. De ez nem azért lenne, mert abszolút nem érdeklem


Szóval így azért nehéz

2012. dec. 16. 18:12
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát azt ne csináld, amit írtál a szövegbe, hogy kétszer ismétled magad. Hamar meg fogja unni.

Ami fontos, ne görcsölj. Ha csend lesz, nem vagytok egymáshoz valóak, ha megtaláljátok a közös hangot, akkor elszalad az idő a csicsergéssel észrevétlenül.

Bármennyire is zárkózott és csendes a lány, ha ráérez a közös nevezőre (mert van), meg fogsz lepődni mennyit beszél.

Ha nem, ne magad okold.

2012. dec. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 rémuralom ***** válasza:
A komplex matematika csodalatos rejtelmeiről, vagy alkaioszi strófákról. Attól függően persze, hogy a csaj reál vagy humán beállítottságú-e.
2012. dec. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kérdezz Te. Mi a hobbija, szeret-e moziba járni,milyen a családja..Ezekre, ha szerencséd van, nem csak egy szóval válaszol. Kialakul majd..dicsérd meg a ruháját,milyen csinos,szeret-e kávézni, vagy a teát szereti jobban, abból is melyiket. sorolhatnám, a helyzet majd hozza..

Legyél érdeklődő, kedves, udvarias.

2012. dec. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
minek szenvedsz egy ilyen csajjal?
2012. dec. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mert nem mindenkinek a plázamacskák jönnek be.

Műmellel, műkörömmel, műcicivel, és akikkel nem is lehet másról beszélni,(beszélni?) mint a legújabb trendcsiről..jaj, és juj!

Sok sikert kérdező!

Ne hallgass rájuk, irigyek, mert nekik nem jön össze ilyen rendes lánnyal a randi..

Különben minek trollkodnának itt? :)))

2012. dec. 17. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!