Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin miről beszéljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin miről beszéljek szerintetek egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Nekem mondhatni valóban ez lesz az első randim, a csaj pedig félénk, zárkózott, ha nem irányítom elejétől végéig a beszélgetést csak csöndben néznénk egymást, az egyszer biztos.


Szóval piszkosul nehéz dolgom lesz, ha még egy nyitott nagyszájú lánnyal randiznék, akkor azon biztos nem görcsölnék. De nekem kell őt is feloldani, valahogy lebontani azt a falat, ráadásul mindezt kezdőként. Ismerem valamennyire a lányt, ha nem irányítom első másodperctől a végéig a randit, akkor csak csöndben ülnénk és néznénk egymást egy idő után.


19/F


2012. dec. 16. 18:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem mindenki pláza macska, aki tud beszélgetni.
2012. dec. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Huuuu ez valoban kemeny dolog.

Eggyutt erzek veled. Nekem is mostanaban volt az elso randim (19/F) es hat mit momdjak ......

1 idegen nyelvet kellett beszeljek ami nehezen megy

2 magyarul is keveset beszelek nem.hogy meg mas nyelven amit alig tudok.... XD

Deee egy jo tanacs.

Ha veled torten valami izgalmas vagy olyasmi dolog ami a csajszi szamara izgalmas akkor azt ne messengeren vagy egyeb ilyen helyeken meseld el neki mert aztan tenyleg nem lesz mirol beszeljetek...

Elsosorban egyszeru beszelgeteseket vigyel bele a tortenetbe pl hobbi, sport, kedvenc kaja, pia, kikapcsolodasi forma.

Meseld el neki hogy merre utaztal eletetben meg ilyesmik.

JA es egy kicsit fujd fel a tortenetet azaz egy kicsit legyen izgalmasabb az eredeti tortenetnel.

Csak vigyazz ne vidd tulzasba vagy ha valami vicceset probalsz neki mondani akkor o legyen az elso aki nevet mert ha te elkezdesz nevetni es o meg ul ott mint egy kuka akkor igen igen kellemetlen a szamodra a szituacio.


Mondom a legjobb ha olyan dolgokrol beszelgettek ami "izgatja" a lany fantaziajat.

(Ne mondj el mindent magadrol az elso randin, legyel erdekes a csajszi szamara, tedd kivancsiva a lanyt)


Sok sok kisert kolega :D

Aztan majd irj hogy sikerult!!!!

2015. aug. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Istenem.de nagy idiota vagyok XD XD

Kisse lejart a kerdes.

Bocsi.

De ha valakinek ezzel segitek akkor jo

2015. aug. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Utolsó: Semmi gond :D


Látod valaki olvasgatja a régebbi kérdéseket is

:DDDDDDD

2016. jan. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!