Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, butaságot követek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, butaságot követek el azzal, ha mostantól nem erőlködöm én a lányok felkeresésében? Ha nem fogok többé én első lépést tenni?

Figyelt kérdés

Van több lány ismerősöm, akikkel szoktam beszélni, sajnos egyelőre még csak neten, de nem szeretem ezt, és szorgalmaznám a személyes talit. Ám azt vettem észre, hogy folyton nekem kell keresnem őket, maguktól nem jut eszükbe, csak egy-kettőnek max., hogy rám kérdezzenek. Hülyeség, ha mostantól leállok az aktívkodással?


F25


2013. jan. 8. 22:39
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ma épp kettővel szexeltem egyszerre! Csak a harmadik nem nagyon keres. Ez a gondom :D
2013. jan. 8. 22:58
 12/16 anonim ***** válasza:
ijnye, akkor nem voltál elég jó,látod itt is kiütközik a logikád...mikor volt jó a harmadiknak?
2013. jan. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Jó esetben a lány teszi az első lépést. Ezt nem konkrétan értem de én ha azt akarom hogy egy fiú odajöjjön, tetsszem neki akkor jeleket küldök. Lehet ez egy mosoly egy rövid beszélgetés, vagy csak egy szembenézés. A nő azzal kezdeményez hogy a fiút kezdeményezésre készteti. Kapizsgálod. Ha nem kapsz ilyen jeleket nem érdekled őket. És ne interneten akarj ismerkedni, irány a való élet. Az hogy feleslegesen teperj valakinél hülyeség, de attól még ha úgy érzed van értelme neked kell tenned az első lépést. Szerintem.
2013. jan. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Utolsó köszi! :D


Ursuella, régi GYIKES hölgy! :D Mert a harmadikat még csak most fűzöm, hogy tisztán láss. Tehát egyszerre három nővel fogok szexelni, ha összejön ő is.

2013. jan. 8. 23:15
 15/16 anonim ***** válasza:

Egészségedre, bár számomra ez nem érdem inkább a primitív felfogásodat tükrözi hogy számra mész és nem minőségre, de úgy éled az életed ahogy akarod ha te ettől leszel boldog...

nekem ezerszer többet ér hogy van egy párom akivel már több éve együtt vagyunk és vele csak vele fogok ma lenni

2013. jan. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Igen, butaságot követsz el. Ha van egy lány, aki nagyon tetszik Neked, akkor Te inkább leszarod, és várod, hogy ő lépjen, vagy mi? Ez elég furcsa szándék...

Egyébként meg nem keresni, kutatni, erőlködni kell, hanem várni és türelmesnek lenni. Egyszerűen csak élni.

2013. jan. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!