Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első csók milyen hosszú legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók milyen hosszú legyen?

Figyelt kérdés
mindig gondban voltam ezzel, amikor találkoztam egy lánnyal, és megcsókoltam, sosem tudtam, hogy most akkor mikor hagyjam abba..:D értitek, általában én hagytam abba egy idő után, de nem tudom, hogy ő azért nem, mert tényleg jó volt, hogy jól csináltam, vagy csak ő is azon gondolkodott..:D tudom, hülye kérdés, de nem akarok ezzel hülye benyomást kelteni, hogy túl hosszú, vagy túl rövid, vagy ilyesmi. lányok, ti minek örülnétek?:D
2013. jan. 7. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
5-10 perc
2013. jan. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az rengeteg :D unalmas annyi idő után, nem?
2013. jan. 7. 12:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire hülye vagy, nem való még neked csaj...
2013. jan. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igény kérdése, sose toudhatod,hogy mit igényel a másik. Én pl a nekem tetsző nővel kb. 3 órahosszáig is csinálnám unalom nélkül, egyszerüen annyira jó lehet az első csók, de hát a nőnek ha nem egy újkeletű dolog a smárás, vagy épp nem annyira élvezi a pofát, akivel csinálja, akkor kínszenvedés is lehet akár. ATtól is függ,hogy mennyire trágyaszagú a lehelleted!!

Ha fresh vagy, akkor nyomulhatsz, benyalhatsz neki, de ha bukés vagy, akkor örülni fog,ha minél hamarabb eltolod a képed!

2013. jan. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
mert, miért vagyok hülye?:D 10perc az sok, nem?
2013. jan. 7. 12:40
 6/9 A kérdező kommentje:

volt már több barátnőm, smároltam jónéhánnyal, de akkor én vagyok a hülye, nem éreztem magam arra vágyat, hogy 10percig megállás nélkül smároljak. lehet azért ,mert már vártam, hogy akkor következzen valami több, és azért zavart egy idő után, hogy csak smárolunk.

köszönöm azért a választ :D

2013. jan. 7. 12:45
 7/9 anonim ***** válasza:
1 perc 23 másodperc az ideális.
2013. jan. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
másfél, két nap..
2013. jan. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

uccsó két komi istenem :Dxdddd

smároltok abba hagyjátok beszélgettek majd újra

2013. jan. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!