Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nagy hátrányban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy hátrányban vagyok, ha a csajok nem hiszik el, hogy 23 vagyok, hanem 16-17-nek néznek engem max?

Figyelt kérdés
Most is vitatkozom gy csajjal, azt hiszi huncutkodom és nem hiszi el, hogy komolyan 23 vagyok, egy másik meg azért tiltott le, mert azt hitte hazudtam neki, amikor megírtam a koromat, ő is azon rinyált, hogy biztos nem vagyok 23 max 16. Még megsértődött, mert őszite voltam, na ezek után akkor inkább azt fogom hazudni, hogy 16 vagyok. Azt legalább elhiszik.:D

2013. jan. 4. 15:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én 21éves lány vagyok és sokszor még ha mutatom a személyimet se hiszik el hogy már azért bőven túlléptem a 18-at :D

Egyébként küldhetnél magadról képet :D

2013. jan. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Oké, dobok képet priviben, akinek kell.
2013. jan. 4. 16:33
 13/14 anonim ***** válasza:
Még jó hogy hátrányban vagy az alulfejlett testeddel és fejeddel. Mégis mitől lennél férfias a nők szemében???
2013. jan. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Blazer X ***** válasza:

Én is ebben szenvedek kérdező.

21 éves férfi vagyok, de olyan 16-17 évesnek nézek ki, és ahol nem ismernek ott gyakran elszokták kérni a személyimet is. :S

Most nyáron így néztem ki: [link]

2013. jan. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!