Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ennyire hátrányban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire hátrányban vannak azok a fiúk a lányoknál, akik alig érik el az 50-55 kilót?

Figyelt kérdés

Én sajnos csak 52kg vagyok és eddig max 54-55kg-ra tutdtam feltolni magamat, de ehhez havi 10-15 ezret kellett költenem, aztán most jó ideje nem tehetm meg, hogy ilyen szinten legyek így vissza is fogytam 52kg-ra. Utálok ilyen kis semmi lenni, szeretnék izomállat lenni, legalább 60kg-a felszertném vinni, tudom másoknak ez is semmi, de nekem biztos meglátszana, mert nem vagyok magas srác. Vajon 60 kilósan jobban megnéznének a lányok, jobban vonzódnának hozzám?

Olvastam valami olyan tanulmányt, hogy a lányok a minél nagyobb tömegű fiúkhoz vonzódnak, gondolom ettől érzik biztonságban magukat, meg sajnos ma már a lányok nagy érsze is súlyosabb tőlem, az 40-50 kilós cicalányok meg csak a legjobb pasikkal járnak, ez is tény.


2012. nov. 21. 22:41
1 2
 1/16 ASOT ***** válasza:
Bocs de aki nem a kisfiúkat szereti annál eléggé hátrány igen.
2012. nov. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
MIlyen magas vagy ?
2012. nov. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

hát én 100 kiló vagyok.

bármilyen keveset is eszek, minden nap mozgok legalább egy órát (bicikli, görkori, súlyzózás, bevallom férfiasan, még egy norbi-torna DVD-t is letöltöttem), mégsem tudok fogyni.

hidd el, nagyon szívesen cserélnék veled.

2012. nov. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Bino ***** válasza:

Nekem a vékony srácok is bejönnek csak azt utálom ha ilyen cingár 190cm magas gyerek 60kg és kb 10 cm vastag a lába meg a karja.

Mennyi idős vagy?

2012. nov. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát őszintén, engem igenis zavar, ha a pasi csak kínlódva tud nehezebb lenni, mint én... Bár nem vagyok az általad leírt "40-50 kilós cicalány" (53kg az átlag súlyom, bár mióta koliban lakom, ez szerintem cseppet nagyobb szám lett, nem tudom), szóval lehet, a véleményem nem számít...
2012. nov. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

3.# nem elég az, hogy mozogsz. Ha rendesen odafigyelsz. Táplálkozásodra, akkor lesz eredménye, ne add fel.


Ez az 52 kg tényleg nem sok.

Én 178 cm vagyok, nyár elején 66 kg voltam, most 72 és így jobban érzem magam- több pozitív megjegyzést kapok mint korábban .

Milyen magad vagy?

2012. nov. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

hát engem nagyon zavarna, hogy vékony vagy.

kb 13-15 évesen jöttek be, a magas, nagyon vékony srácok, azóta már nagyon nem... bocs, csak őszinte vagyok

2012. nov. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Sajnos meg kell elégednünk azzal amilyenek lettünk. Hány éves vagy? Ha még fiatal, akkor biztosan tudsz izmosodni és férfiasodni. Egyébként szerintem egyáltalán nem ettől függ,hogy ki mennyire van hátrányban. A mai világban már az is luxus ha olyan pasit talál az ember, aki őszinte és megbízható, és nincs elszállva magától. Persze nem azt mondom hogy mindegy h h néz ki vki, a belső számít, hanem azt hogy biztosan lesz majd olyan lány aki nem egy betontömböt keres nulla intelligenciával...Sajnos látványpékség lett a fiúk nagy részéből. A dekoltázsos, lufiizmú, justin bieber klónok elárasztják kicsiny Földünket. Ne akarj más lenni, vállald fel magad!!! :)
2012. nov. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Üdv! Normális étkezés + kemény edzés! Nincs mit tenni 32 kilósan nem vagy férfi inkább csak kisfiú! Vannak nők akik elfogadják ezt de a 99%-uk biztos nem lenne kibékülve veled! Nincs mit tenni hanem dolgozni! Testsúlyonként 2 gramm fehérje és 6-7 gramm szénhidrát vitaminok megfelelő pihenés és 3 óránkénti étkezés!
2012. nov. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
52*
2012. nov. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!