Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nagy hátrányban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy hátrányban vagyok, ha a csajok nem hiszik el, hogy 23 vagyok, hanem 16-17-nek néznek engem max?

Figyelt kérdés
Most is vitatkozom gy csajjal, azt hiszi huncutkodom és nem hiszi el, hogy komolyan 23 vagyok, egy másik meg azért tiltott le, mert azt hitte hazudtam neki, amikor megírtam a koromat, ő is azon rinyált, hogy biztos nem vagyok 23 max 16. Még megsértődött, mert őszite voltam, na ezek után akkor inkább azt fogom hazudni, hogy 16 vagyok. Azt legalább elhiszik.:D

2013. jan. 4. 15:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Legalább nem ijednek meg tőled a 14-16 éves csajok, ha nyomulsz :D
2013. jan. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ha írásban csevegsz, lehet olyan egyszerű a fogalmazásod, hogy azért...
2013. jan. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
engem se néznek annyinak, amennyi valójában vagyok :D ne foglalkozz vele.
2013. jan. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Később jól jön ez majd még :D
2013. jan. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Először is viselkedj is úgy, akkor el fogják hinni. Legközelebb mondjuk rakd szó nélkül a kezükbe a személyidet.
2013. jan. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Aki nem hitte el az mind látott képet rólam. Szóval tuti nem az írásmódom miatt volt, még hivatkoztak is a képre, hogy olyan fiatalos, kisfiús arcom van például.
2013. jan. 4. 16:04
 7/14 anonim ***** válasza:

inkább örülj neki, hát a csajok meg ilyenek, az őszinteséget meg sokan amúgy se szeretik.

viszont amelyik ilyen miatt letilt, attól jobban is jársz, ha megszabadulsz sztem!

2013. jan. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16 éves csaj vagyok, agyilag érett, de az arcom nagyon kislányos. Bájos, de nem néznek ki belőlem szerintem 13-nál többet.
2013. jan. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Örülj neki,én 23 évesen 30nak látszom.De az semmi,a geutolsó barátnőm ilyesmi volt mint te,hogy fiatalabbnak látszott,mint amennyi igazából és ő 14nek én 30nak néztam ki.Úgy látszódhatott,hogy egy pedo el kapott valakit.Közben meg már 20 éves volt.
2013. jan. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Később milyen jó lesz, 40 évesen ha csak 30-nak nézel ki, én is ezzel nyugtatom magam, mikor 20 évesen, 13-14-nek néznek, mikor az alakom, mint egy görög istennőjé, na de komolyra fordítva szót, ne foglalkozz velük.
2013. jan. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!