Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyik buliba sem merek odamenni egy lányhoz aki jól néz ki?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy nekem több jelre lenne szükségem, hogy tudjam nem taszít el magától, nem küld el. Gyáva vagyok vagy félek nem tudom, de ha már találkoztam vele, tudom a nevét onnantól nagyon jól mennek a dolgok. Csak annyi az egész félek odamenni pedig a beszélő képességemmel sincsenek bajok.
2013. jan. 1. 20:24
 1/4 anonim válasza:
100%
Nem iszol eleget:D
2013. jan. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mert egy hangember vagy azért :D elküld kit érdekel? bármi történik mond azt hogy részeg voltál azt sem tudtad hol állt a fejed
2013. jan. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert nem vagy elég férfi.
2013. jan. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

iszol te eleget?:D

vágj be előtte egy-két felest h ellazulj. persze ne annyit, hogy majdhogynem lehányd a csajt:D

2013. jan. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!