Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért nem merek odamenni 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem merek odamenni 1 lányhoz?

Figyelt kérdés
"Virtuálisan" úgy beszélek 1 lánnyal, mintha már kiskorom óta ismerném. Viszont 1 buliban nem merem elhívni táncolni, beszélni se merek vele.... Mit tehetnék ezzel kapcsolatban, hogy ne legyek ennyire félénk?
2011. márc. 23. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert LÚZER vagy! Ez a válasz, nem megbántásból mondom. Persze, MSN-en nyalod-falod, élőben meg szinte csak köszönsz.
2011. márc. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igyál meg 1 sört és egy felest böfögj kettőt aztán hajrá menni fog mondogasd magadba mielőtt odamész hozzá. (persze buliban) és olyat válassz aki nem sokkal magasabb kategória mint te
2011. márc. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En 5 pohar bor utan mentem oda az elso ismeretlen lanyhoz, visszautasitott, mert rosszul volt(latszott is rajta) es ugyanabban a buliban felkertem meg 1 lanyt mikor senki se tancolt mar (3fele) es azt mondta, hogy faj a laba de ennek ellenere tancolt velem... szoval alkohol elegge meg tudja oldani az ilyen problemakat hidd el:)
2011. márc. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én ilyen helyzetekben addig gondolkodok míg végül megmozdul a lábam.. :) .Bármit csinálsz gondolj arra hogy ő is csak egy ember és nem fog leüvölteni amiért elhívtad táncolni! :)
2011. márc. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz.
2011. márc. 23. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!