Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért félek odamenni egy lányhoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek odamenni egy lányhoz?

Figyelt kérdés

Fagyizóban ültünk egy nap a haverommal és leült mellénk 3 lány nagyon megtetszett az egyik nézegettük egymást már feltűnt a srácoknak is és mondták hogy kérjem el az msn-jét hívjam meg egy fagyira vagy akármi...és nem mertem valahogy

Ti hogy mentetek volna oda és hogy kezdtétek volna a beszélgetést? (15/f)[volt barátnőm de vele msn-en keresztül ismerkedtem meg és már az első találkozskor volt téma amiről tudtunk beszélgetni ]


2009. aug. 30. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

onbizalom hiany???


eloszor csak felenni a szemkontaktust... majd egy ket jokor elejtett mosoly es ha pozitivan reagalnak a csajok akkor esetleg meg lehet probalkozni egy sziasztokkal...

2009. aug. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Hát azért félsz odamenni egyhez amiért kettőhöz sem mersz:) Poént félretéve ha nem bírod leküzdeni a gátlásod jelöld meg valahol ismerősnek, írj neki üzit hogy lenne e kedve msn-en beszélgetni veled. Ott meg már ellazulsz annyira hogy utána hátha mersz vele talizni.
2009. aug. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Teljesen idegen volt nem tudom még a nevét sem egyszerűen fltem nem tudom miért a visszautasítás miatt..De sztem nem vagyok egy ronda srác..és 3-4 en voltak tehát ha odamegyek az nem gáz? :S
2009. aug. 30. 20:05
 4/6 A kérdező kommentje:
Mosolyogni nem tudok xD mert nagyon erőltetettnek tűnik akk inkább nem is mosolygok :D de alapjából vidám vagyok én csak nem szeretek mosolyogni egész nap :D
2009. aug. 30. 20:08
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Ez velem is így van. De 3üveg sör után már macsó vagyok...xD
2009. aug. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy akár holnap kiderülhet, hogy nincs túl sok hátra az életedből - azért bármit megpróbálnál, hogy boldog legyél addig nem? Nincs vesztenivalód, akkor se ha nem halsz meg, viszont a késztetés nagyobb lesz. Hajrá!
2009. aug. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!