Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítség! Hétvégén megismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Hétvégén megismerkedtem egycsajjal és? :D többi lennt

Figyelt kérdés
Na szóval a csaj azt mondja h ő ismer engem, még középsuliba látott párszor a buszálomáson, én nem emlékeztem rá... szóval ez kb 6 éve volt. csodálkoztam is h felismert.Egész jól elbeszélgettünk, szerintem bejövök neki, csak h van barátja 3 éve. Azt mondta h találkozhatunk hétvégén, de lehet nem gondolta komolyan. a barátja most hétvégén jön haza amerikából. most épp várom h fennt legyen a facen, hogy dumáljak vele. Szerintetek ha nem jön fel, nagyon rámenős olyat írni üzenetbe neki h megadom a mob számom, és megmondom neki h írjon egy smst,ha fennt lesz a facen mert szeretnék vele beszélgetni? Sürgős lenne még hétvége előtt beszélnem vele, lehet nehéz dolgom lesz egy 3 éves kapcsolatba belemásznom...

2012. dec. 27. 17:44
 1/6 isshosenkin ***** válasza:

Haver...a csaj nyitotta ki az ajtót..nem?


Csak akkor engedi el a régit, ha má újabbat markol....

2012. dec. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne irj neki semmit. Ő akar találkozni veled, szóval várd meg hogy ő kezdeményezzen.

Meg egyébként is elég szemétség lenne teperni, meg találkozni vele, így hogy van barátja. Épp ezért várj, hogy a csaj lépjen.

2012. dec. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne írj neki. Most magányos volt de lehet, hogy észhez tér mikor a barátja újra megfarkalja és inkább hagyja az egészet veled. Ne éld bele magad, várj és majd lesz ami lesz.
2012. dec. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Elsőnek :D igazad lehet a markolásban.

Nekem is megfordult a fejemben h ha a barátja megfarkalja akkor nem sok esélyem lesz. Csak régen a passzivitásomnak köszönhetően már ebasztam egy nagy lehetőséget. Úgy h tétlen nem maradok sokáig, lesz ami lesz. Na de ez az ha barátja jön haza hétvégén, akkor miért akarna velem találkozni,

Azt kifelejtettem h én kérdeztem h talákozhatunk e hétvégén, ő pedig bólintott.

2012. dec. 27. 18:03
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem mostanában irj neki facebookon nyugodtan, kérdezd meg hogy van és h van e kedve összefutni.

bizonytalan, főleg ha a barátja ritkán jár haza, lehet inkább itthoni pasi kéne neki.

attól h a lány kezdeményezett, nem biztos hogy fog ezekután még magától írni.

23/L

2012. dec. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 isshosenkin ***** válasza:

A csaj most begyűjtött magának, felvett a listára...


amíg itt lesz a barátja, lassan mennek majd a dolgok..

de ahogy elment....felgyorsul minden..és ütemes lesz:-)

2012. dec. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!