Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha megismerkedtem egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megismerkedtem egy lánnyal és jól kijövünk, sokat találkozgatunk, akkor lehet, hogy érez valamit irántam (lent)?

Figyelt kérdés
Nagyon jól elvagyunk, őszintén megbeszélünk mindent, tényleg nagyon jóba vagyunk pedig alig ismerjük egymást 2 hete és már is mint a testvérek, akkor érezhet valamit a lány, állandóan beszélgetünk facebookon, teljesen megbízunk egymásban, nagyon jól elhülyéskedünk, észreveszi ha valami bajom van. De nem tudom, hogy csak barát lehetek vagy mi ez? Félek ha rákérdezek akkor akár elromolhat az egész, mert azt nem szeretném, mert ez így baromi jó. Szerintetek, hagyjam így a dolgot, és majd kiforrja magát vagy célravezetőbb ha poénosan rákérdezek? Segítsenek, olyanok akik már voltak hasonló cipőben,nekik mi vállt be?
2012. okt. 3. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
valószínüleg igen
2012. okt. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem a sztoriból, hogy van neki egy barátnője és ő is ugyan olyan jó fej velem. Na most ilyenkor? :(( CSak nekem az egyik lány tetszik. Vannak jelek, hogy benne lennének egy kapcsolatban, de nem tudom biztosra. Várjak és majd lesz valami, csak azt mondták még a legelején, hogy nem szeretik ha a fiú arra vár, hogy a lány lépjen, mert ők nem fognak, az tök gáz...
2012. okt. 3. 19:16
 3/4 A kérdező kommentje:
Várjak és majd kiforrja magát, hogy melyik szerelmes? vagy csak kifutok az időből?
2012. okt. 3. 19:17
 4/4 Évike147 ***** válasza:
hát ez a poénosan rákérdezés szerintem jó ötlet. Ezzel ha azt a választ kapod, hogy nem akkor sincs semmi, mert csak úgy megkérdezted.. :) De azért hajrá!! :)
2012. okt. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!