Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha megismerkedtem egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megismerkedtem egy lánnyal és jól kijövünk, sokat találkozgatunk, akkor lehet, hogy érez valamit irántam vagy csak barát és nagyon jó fej a barátjával (lent)?

Figyelt kérdés
Nagyon jól elvagyunk, őszintén megbeszélünk mindent, tényleg nagyon jóba vagyunk pedig alig ismerjük egymást 2 hete és már is mint a testvérek, akkor érezhet valamit a lány, állandóan beszélgetünk facebookon, teljesen megbízunk egymásban, nagyon jól elhülyéskedünk, észreveszi ha valami bajom van. De nem tudom, hogy csak barát lehetek vagy mi ez? Félek ha rákérdezek akkor akár elromolhat az egész, mert azt nem szeretném, mert ez így baromi jó. Szerintetek, hagyjam így a dolgot, és majd kiforrja magát vagy célravezetőbb ha poénosan rákérdezek? Segítsenek, olyanok akik már voltak hasonló cipőben,nekik mi vállt be?
2012. okt. 4. 14:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Érdemes várni, vagy pedig jobb őszintének lenni? Nekem kéne lépni mivel én vagyok a fiú, ez egyértelmű, de nem akarom szétszedni a barátságot se ha ez csak az.
2012. okt. 4. 14:33
 2/4 anonim ***** válasza:

Ismerős ez a kérdés, mintha pár napja lett volna már. Na mindegy.


Mit akarsz poénosan rákérdezni? Egy randit beszéljetek meg, ott pedig akkor kezdd el a közeledést.

2012. okt. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen volt kedves válaszoló de nem jött válasz, kiemelni meg már nem tudom. :(
2012. okt. 4. 14:43
 4/4 A kérdező kommentje:
szoktunk találkozgatni, de nem tudom, hogy csak mint barát vagy sem, van neki egy barátnője is, ő is ott szokott lenni, ő is jó fej velem nagyon, lehet, hogy csak barátként tekintenek rám. Lehet, hogy még várni és majd lehet, hogy ő is belém szeret és akkor jó leht minden, addig meg szenvedek. :((
2012. okt. 4. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!