Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az exem kibeszél a hátam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem kibeszél a hátam mögött mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Nyáron a haveri körünkhöz csapódott egy lány. Az elején tök jól elvoltunk de egy idő után bevallotta hogy többet érez irántam. Én nem akartam átcseszni a fejét, 14-22ig dolgoztam mellette unokaöcsémmel kellett foglalkozni és augusztus végén volt egy fontos vizsgám arra kellett készülni, tehát mondtam neki hogy nem tudok vele annyit lenni ha neki így jó akkor felőlem mehet. Naponta szakítottam rá időt de egy idő után ki akart sajátítani hogy hogy merek mással lógni rajta kivül mikor ő annyira odavan értem. Azt megbeszéltük úgy 3 hét után hogy ezt így nem kéne tovább. Azóta minden szemétládának elmond, a haverjaimat ellenem akarja fordítani. Leállítottam de csak nem hagyja abba. A rossz az hogy egy haveri körünk van meg itt lakik a szomszédban. Mit csináljak vele? Valahol hiányzik mert jól elvoltunk de az már túlzás amit csinál...A legjobb hogy hangoztatja hogy őt nem érdekli az egész de még 1 hónap után is hivogatja a haverjaimat.Miért?

2012. szept. 30. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
szarni bele
2012. szept. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Csak addig csinálja amíg látja, hogy ez zavar téged. Egy idő után meg fogja unni. Közben persze beszélgess a haverjaiddal, nehogy bevegyék a hülye dumáját. Megg vedd lazára a dolgot, ne uszítsd a haverjaidat se a csaj ellen, egyszerűen csak beszélgess velük és ne hagyjd hogy ellened forduljanak.
2012. szept. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mond el a haveroknak, hogy ők se hihetik ezt el. Tanulsz, dolgozol( vagy akármit csinálsz) nagy nehezen tudsz a csajra szánni időt, nem is évek óta vagytok együtt, szóval még ha akarnál SEM tudnál semmi olyat tenni ami miatt elhordhatna téged szemétládának. Ott kéne hagynod azt a hárpiát.
2012. szept. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Vizsga hogy sikerült?
2012. okt. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg a haverjaidnak, hogy a csaj hülye, nem kell vele foglalkozni!
2012. okt. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!