Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan ráznátok le egy olyan...

Hogyan ráznátok le egy olyan "barátnőt" aki kétszínű és kibeszél a hátatok mögött?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel nagyon jóban voltunk régebben, legjobb barátnőm volt, de a pasija rám mozdult(2éve akivel mai napig együtt van csak csalják egymást) és a csajjal össze vesztünk, mert elmondtam neki, hogy a barátja le akart velem feküdni, mutattam neki a beszélgetéseket, a telefonhívásokat annó és mindenfélét elterjesztett rólam, kibeszélte kikkel voltam már együtt úgy, mindent amit barátnőként elmondtam neki, családban itthoni gondokat ilyesmi. Erre 2év után valahogy elkezdtünk beszélgetni úgy egy hónapja és nagyon jóban lettünk megint, és az a lány aki most a "legjobb bnője" elvileg, nagyon undorító alpári dolgokat mond róla ami hozzá teszem nem hinném, hogy igaz, közben meg neki adja a szépet, mint régen velem is tette, de eközben velem jóban van most, és attól félek, ha azt a lányt így kibeszéli meg régen engem is porig alázott a kamujaival, akkor újra megteszi. Semmi sem osztok meg vele ami bizalmas, de mindig hív erre arra, és nem tudom lerázni egy kullancs, ráadásul osztálytársam. Szóval szeretnék pontot tenni a barátság végére, de attól félek, hogy kitalál valamit rólam ismét és elterjeszti. Hogy mondjam meg neki, hogy hagyjon, hogy ne legyek durva de egyértelmű legyen és határozott. A válaszokat előre is nagyon köszönöm!

18/L


2012. szept. 21. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
"Bocs, eljátszottad már a bizalmam, ezért nincs kedvem veled találkozni. A jövőben ne is hívj légy szíves, köszi!"
2012. szept. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha hív, ne menj. Ha pedig félsz hogy kitalál valamit, hadd tegye, jobb egyszer mint folyamatosan.
2012. szept. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a tanácsokat, megfogadom
2012. szept. 23. 21:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!