Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha valaki nem mondja meg ha...

Ha valaki nem mondja meg ha baja van velem, de a hátam mögött kibeszél az gyáva?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Többféle nézőpont van.


a., Nem gyáva, csupán kiadja amit gondol, anélkül, hogy fejfájást okoznak magának és neked.


b., Gyáva, mert nem a szemedbe mondja.


Melyik hangzik logikusabbnak a kettő közül? :)

2011. szept. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy a dolog vagy te annyira azért érdektelen vagy számára, hogy szóljon, hogy változtass. Vagy úgy érzi az a dolog annyira alap, hogy a hülye is tudhatná, hogy nincs teljesen rendben, amit csinál, ezért fölösleges is szólni, mert semmi értelme.
2011. szept. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkább úgy fogalmaznék, hogy alattomos féreg.
2011. szept. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudja, hogy ezzel mekkora kárt okoz neked. Nem egyenes. Nem nyílt ellenség, hanem titkos ellenség. A háttérben rontja a hírnevedet, utálom az ilyeneket és hogy tudd mindenki ilyen.
2011. szept. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

miért kéne alattomosnak, ellenségnek, gonosznak felfogni?


azért nem mondják sokan a másik szemébe, mert megsértődik. ne tagadjátok:)

2011. szept. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mielőtt legyávázol valakit, szerintem inkább magadba kéne nézz, mivel nem vagy bátrabb az illetőnél, hogyha még véleményt se mersz alkotni róla, mielőtt jóvá nem hagyjuk ezt.:)

amúgy azokat az embereket, akik valóban alattomosan, hazugan kibeszélnek, kerülni kell...

viszont van az emberek java része, aki egyáltalán nem alattomos!


Amúgy én szoktam mások szemébe mondani a bajom, DE GYAKRAN tapasztaltam, hogy akik azt mondják, hogy "jaj mekkora barom, nem képes a szemembe mondani, hogy mi baja..." azoknak ha mégis a szemükbe mondod, akkor már azzal jönnek, hogy "ohh nem érdekel, mit kötekedsz, mit kritizálsz" stb. és csak besértődnek, ezért nem mondják a szemébe.


Nem alattomosság, ha sokan szeretik emberileg kiismerni a másikat. Kibeszélnek érzéketlen, idétlen, szerencsétlen embereket, akiknek rossz az önképük, persze nem lehet mindenki tökéletes, de roppant zavaró, mikor az ilyen emberek elvannak szállva maguktól, és le vannak akadva a csodálattól, hogy valaki" hogy képes kritizálni vagy kibeszélni őt:O:O"?

s ha kibeszéled őt "gyáva alattomos féreg vagy", ha meg megmondod a tutit "balf.sz tapló vagy:) nem kell szóba állni ilyennel:(

2011. szept. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert ha szemébe mondod a bunkónak ,hogy bunkó ,változik valami? Neki áll feljebb úgyis, nem fog sem megváltozni sem igazat adni.Akkor meg minek a szemébe mondani?
2011. szept. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hogy ne légy te is bunkó. Bunkóság valakit kibeszélni!
2011. szept. 14. 16:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!