Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most újra felhívjam? Tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most újra felhívjam? Tudom, hogy tipikus kérdés, de nem akarom elcseszni. Talán 'koptat'?

Figyelt kérdés
Most akkor újra hívjam? Nyomult rám... és tegnap azthiszem össze is jöttünk, szomszédomba lakik:D de 14-kor felhítvam, hogy találkozunk-e 15 körül? és mondta ,hogy igen. És felhívtam 16-kor.. nem vette fel. hívtam 17 körül is.. akkor se vette fel... most akkor mi van?:O felhívjam újra?:S miért nem veszi fel?:O [ 14-kor aludt:D]
2009. aug. 24. 17:55
 1/3 anonim válasza:
Írtad, hogy a szomszédodban lakik. Hát készülj fel a legrosszabbra és a legjobbra is!! Vegyél egy nagy levegőt és kopogtass be hozzá. Akkor kiderül minden és személyesen elmesél mindent Neked, hogy mit csinált ma amiért nem vette fel a telóját. De semmiképp se fagatsd! A fiúk azt utálják sztem meg a lányok is..:D:D Hajrá legyél bátor!! ;P
2009. aug. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
úristen. és ha mérges lesz?
2009. aug. 24. 18:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem keresném egy darabig. Azért nem veszi fel a telefont, mert nem akarja, vagy nem tudja. Semmiképp ne kérd számon, hiszen még csak most jöttetek össze. Ha máris faggatod, annak nem lesz jó vége. Ha akar valamit, úgyis megkeres. Próbáld meg lefoglalni magad, hogy ne stresszelj! Hívd fel a barátnőket, menjetek sétálni, kvzni, akármi.
2009. aug. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!