Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tudom tipikus kérdés de mind egy kicsit más.

Figyelt kérdés

Van egy fiú egy városba lakunk csak az a baj hogy máshova jár iskolába.Én már láttam őt buliba és szemeztünk de beszélni még nem volt alkalmunk csak egyszer másfél éve és már biztos nem emlékszik rám...:/

Mit csináljak?:$ Én enm vagyok olyan lány aki könnyen oldódik és nem is mernék pl-ráírni se mert nemtudom mit mondja egy hát számomra nem ismeretlennek de számára tiszta homály vagyok...:(

előre is köszi:)


2011. jan. 4. 22:43
 1/5 anonim válasza:

Szerintem jelöld be valamelyik közösségi portálon, majd vedd fel msn-re!

Semmit nem veszítesz vele, ha ráírsz msn-en h szeretnéd megismerni, mert láttad buliban stb.

jönni fog magától hajrááá!

amúgy én is hasonló helyzetben vagyok és szerintem nyílt lapokkal kell játszani!

drukkolok! :)

2011. jan. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi...de már bejelöltem vissza is jelölt de attól félek, hogy mivan ha én hülye nem rövök rá arra hogy ő nem akar semmit...
2011. jan. 9. 13:58
 3/5 anonim válasza:

Erre nem lehet anélkül rájönni, hogy nem kérdezed meg!

Én azt tanácsolom, hogy írj rá msn-en vagy írj neki egy levelet! :)

2011. jan. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ma elküldtem neki egy levelet hátha válaszol^^
2011. jan. 11. 20:09
 5/5 anonim válasza:

Jól tetted! :)

Majd írd meg, hogy mi a helyzet! :P

2011. jan. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!