Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már nagyon szeretnék egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nagyon szeretnék egy barátot! Fiúk! Nektek milyen lányok jönnek be? Csak hogy tudjam hogy elég megfelelő vagyok-e.

Figyelt kérdés

2012. dec. 21. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
írd le te h nézel ki és akkor megmondjuk h megfelelő vagy e vagy nem...
2012. dec. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ezt így nem lehet megmondani.

Csak az én példám: amikor a megláttam a barátom először, akkor egy dologban voltam biztos: köztünk nem lesz soha semmi a barátságon kívül.

Most meg már 3 éve vele járok.


23/L

2012. dec. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól sejtem,hogy 14-15 körüli korú vagy?:) nos senki nem fog tudni értelmes választ adni :)
2012. dec. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jól írja előttem a lány. Van olyan amikor elsőre nem is jön be a lány, de elbeszélgetek vele. Majd újra dumálunk, és rájövök hogy nem is olyan buta, a végén már alig várom hogy dumáljunk..

De ha az álmaim nője érdekel akkor az legyen

-sportos alkatú mondjuk ilyen

[link]

-vagy legyen igazi nőies szexszimbólum mndjuk ilyen

[link]

-legyen okos

- legyen humora

- legyen vagány

- legyen jólelkű...

21/F

2012. dec. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Magas,vékony,vöröses barnás kicsit feketés rövid kleopátrás nyakig ért haj,és zöldesbarnás szemek.

Kicsit haragos,de jószívű,néha önző,de vicces,lobbanékony természetű néha csemdes,de ha már nagyon beilleszkedtem,kicsit hangos lány vagyok,17leszek pár hónap múlva.

2013. jan. 29. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!