Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi az oka, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az oka, hogy hiába keresem, sehol sem találok jellemre megfelelő lányt? Talán túlságosan a tökéletes jellemű lányt keresem?

Figyelt kérdés

Az eddigi lányokban, akikkel ismerkedtem ezek miatt nem éreztem semmi vonzalmat:

- túlságosan érzéketlen, durva vagy önző

- nem a szeretgetős, odabújós típus, mindig nekem kellett kezdeményezni a csókokat, öleléseket is

-felszínes, csak a külsőségesk, vagyon, ruházat érdekli

- hisztis vagy depressziós, akit állandóan vígasztalni kell, mert különben nem hiszi el, hogy szeretem

-nagyon buta

-külsőre nem fogott meg, de mégis adtam esélyt míg végül rájöttem jellemre sem az igazi

-túl komoly volt, semmin sem tudott nevetni

-csak barátnak tartott, de nekem meg csak külsőre jött be

-bejött jellemre és külsőre is,de végül rájöttem, hogy valójában egy hazudozós, pénzéses könnyűvérű nőcske, aki megcsalja a párját is lazán és közben azt hazudja, hogy imádja a fiúját

-nem reagált semmiféle bókra, szexuális célzásra, olyan volt, mint egy érzéstelen, unalmas, bólogatós robot, pedig tudom, hogy bejöttem neki és bár nem volt egy szépség, de én adtam neki esélyt, viszont ilyen unalmas lánnyal nem tudtam mit kezdeni, se humorérzéke, se bája nem volt jellemre, külsőre sem álomnő, de már rég nem a külső az elsődleges nálam a lányoknál, mióta nagyot csalódtam a szép lányokban, de őszintén szólva az átlagos vagy nem vonzó lányokban is csalódtam azóta

Komolyan nem is értem, hogy sok mázlista srácnak hogy leheetett olyan arnyos és egyben humorérzékkel megáldott, mosolygós, gyengéd, obabújós, szeretettel teli lányt találnia, csak nézem őket és egyszerre vagyok irigy és szomorú, mert nekem nincs szerencsém, ilyen lányt találni, ha van is, akkor már tényleg foglalt, úgy látszik a jó hamar elkel. Mos azon gondolkozom, hogy fiatalabb lányoknál kéne próbálkozni, mondjuk 14 éveseknék lehet ott még van minőségi jellemű lány, aki nem foglalt.


2012. nov. 27. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Abszolút átérzem a problémádat,nőként hasonló kálvárián mentem keresztül.A szenvedélybeteg,nagyképű,menő csávő,divatmajom,felszínes,érzéketlen tuskóktól elkezdve a gátlástalan nőcsábász pasiig szinte minden típust sikerült már kifognom.El is hiszem,hogy mi,nők sem vagyunk különbek,sőt!Én abban látom főként a problémát,hogy a mai egy valóban elkorcsosult generáció.Kevés a jellemre erős,életrevaló,szorgalmas,szerény és közben valamennyire tetszetős külsejű egyén.Gyakorlatilag ez egy lutri...Mást nem tehetsz,maximum küzdhetsz,keresgélhetsz,reménykedhetsz tovább.S próbálj meg eközben önmagad maradni,illetve a saját mércédnek Te magad is megfelelni!
2012. nov. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ha nem születtél helyesnek, akkor nehéz dolgod van, nem irigyellek. Én egyenesen ronda pasi vagyok, több tucat durva elutasítás után feladtam a csajozást és beletörődtem a vélhetően örökös magányba. Drukkolok neked, hogy ne kerülj ilyen helyzetbe.
2012. nov. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első, az a baj, hogy csak azokat a pasikat veszed észre, akik külsőre magasan kiugranak az átlagból, ezeknek a többsége meg nagy nőcsábász. Amíg nem veszed észre a kevésbé helyes, de jellemre jó és magabiztos pasikat, addig sok csalódásban lesz részed. De mivel nő vagy így el fog jönni az igazi. Egy ronda pasinak meg sajnos soha.
2012. nov. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Abban valóban igazad lehet,hogy mindig ugyanazt a típust vonzom,tehát ez valahol az én hibám is,viszont azt nem mondanám,hogy ezek a pasik kiugrottak volna külsőre az átlagtól.Voltak köztük valóban nagyon jóképűek,illetve kevésbé jóképűek is.A mostani párom elég jóképű,és mellette megállapodnék,de ő meg szenvedélybeteg.Szóval ilyenkor én is átértékelem a külső jelentőségét...Továbbá abban is igazat adok,hogy van esélyem az Igazi megtalálására,bár ahogy fogy az idő,egyre inkább úgy érzem,vajmi kevés.Pedig én sem vagyok ronda vagy buta,egyszerű,ragaszkodó csaj vagyok.
2012. nov. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35 éves korodig van esélyed az igazira. Utána nagy bajba kerülsz, ha gyermeket is szeretnél, mert 40 körül a felmérések szerint sokszor betegek lesznek a születendő gyerekek.
2012. nov. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem akarok egózni, de engem általában jellemre nagyon szoktak kedvelni, és külsőre sem nézek ki olyan rosszul.


Én sokáig voltam komoly kapcsolatban, így nem is ismerkedtem senkivel... Most, hogy szingli lettem, nézelődtem, de mivel se nem vagyok ráállva az egyéjszakás illetve szexkapcsolatokra - és a pasik kb 90%-a ezzel nyit... - nem nagyon találok olyan srácot, aki megfogna.


Elhiszem, hogy a csajok is gázosak, de a srácok nem jobbak semmivel...


21L

2012. nov. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tökéletes nincs. Kezdjük ott mindenkinek más a tökélestes. Nem vagyunk egyformák valakinek ez jön be. valakinek az. Egy biztos, ha fiatalon az ember rosszul választ később semmi esélye, sajnos tapasztaltból írom. Hiába nézek ki fiatalabbnak, csak azt tapasztaltam szexre kellek másra sem. Szóval mind a kettő nemben ez van. Egy biztos mindenkiben van valami, ami megfogja a másik nemet.

Ezt kellene értékelni, amit látom Te is megtettél. Még fiatal vagy hozzám képest, sikerülni fog.

2012. nov. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? :)
2012. nov. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!