Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szedjünk fel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szedjünk fel egy fiatal ázsiai fiút egy ázsiai üzletben?

Figyelt kérdés

19L

:D

Ötleteket várok.



#dizás
2012. dec. 19. 20:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

előre bocsátanám, hogy 'ahány ember, annyi szokás'.

De:

azért az ázsiai fiúk is ugyanolyan fiúk mint az európaiak vagy bárki más, talán kicsit kevésbé vallásosak, de eléggé babonásak.

nem lehet azt mondani, hogy az ázsiaiak félénkek. gondolom hatalmas mintavétellel dolgoztak a kedves válaszadók.

az én környezetemben sok az ázsiai, ez nem csoda, főleg, mert én is az vagyok.

szóval a félénkségre válaszolva, tényleg van olyan ismerősöm, aki nem foglalkozik a lányokkal. kb. úgy viselkedik mint akit hidegen hagynak. persze ez nem igaz, de ha valaki nem ismeri akkor biztosan ezt látná. a másik véglet egy másik ismerősöm aki már félmeztelenül megy oda a lányokhoz. ő igen érdeklődő. a nagy többség pedig ilyen átlagos, akkor mennek oda, ha fogadják a jeleket. pl. nem árt, ha mosolyogsz és nem mogorva képet vágsz.

mondjuk te is odamehetsz nyugodtan, nem olyan nagy probléma.


szóval viselkedj csak velük úgy, ahogy egy épkézláb fiúval viselkednél. normálisan. de ahogy mondtam, ahány ember annyi szokás. ha pont annak a fiúnak nem jön be, akkor sajnos ez van.

2012. dec. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

De a kiszemelt fiún látom hogy bejövök neki , folyton néz ,hozzám ér ...

De mivel én kukac vagyok , neki kéne hogy le szólítson.

De ő se mer engem :'(

2012. dec. 24. 19:17
 13/17 anonim ***** válasza:

Még hozzád is ér?? Akkor mit tökölsz még? Ne szalaszd el,nem veszíthetsz semmit! Ő van egy idegen országban, gondolj bele, te sem mernél kezdeményezni mondjuk Afrikában, ahol más rasszba tartozó emberek vannak, hiszen két dologtól is félnél: 1: Nem jössz be neki, 2: nem tetszenek neki a fehér bőrűek. Most ő van ilyen helyzetbe, gőze sincs, hogy te hogy állsz az ázsiaiakhoz,persze,hogy nem mer kockáztatni.


Szerintem tuti bejössz neki, hajrá, szurkolok!:)

2012. dec. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

köszi.

de akkor se merek oda menni hozzá.

folyton lesik őtt a kolegái.

És az egyik haverjával szokot feltünően bámulni.

És elég cikilenne igy oda menni hozá :"D

Én rajtam szerintem látszik hogy nekem is bejön.

Én is folyton nézem...

De hát........... ...... :/

te mennyi idős vagy?

te mikor szoktál kezdeményezni?

2012. dec. 25. 04:12
 15/17 anonim ***** válasza:

én 21 vagyok, a 11-es válaszoló.

igazából még eszembe jutott valami, ha ott dolgozik az üzletben és a többiekkel (akik csak néznek) beszédbe tudsz elegyedni, akkor már jó vagy. kezdj el a fiúról kérdezgetni. pl. van-e barátnője. azt nem ártana megtudnod.

nincs az az isten, hogy ne jusson vissza a fülébe. így meg akkor nem neked kell kezdeményezned. ha akar bármit is akkor majd tesz érte.

ja, ha a szüleinek segítene be (pl. a büfében vagy boltban) akkor a szülők előtt eladhatod magad, mint egy nagyon jó kislány.


sok szerencsét! persze nem muszáj pont ezt megfogadnod, meg nem is ismerünk elég részletet. de hajrá!

2012. dec. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
# 13-as vagyok, és 19 éves. Nekem nem volt még hasonló helyzetem,de én kezdeményeznék simán, főleg, ha ilyen jeleket produkálna a kiszemeltem.:P Dobj be két felest, és hajrá, nem veszíthetsz semmit!:)
2012. dec. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá és beszélgessetek, vagy kérdezz tőle valamit (előbbi válaszolok már soroltak párat):D Amugy szurkolok:)
2012. dec. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!