Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akinek volt már hosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek volt már hosszabb netes ismerkedés után randija, leírná, hogy zajlott?

Figyelt kérdés
Esetleg hogy mennyi idő után történt, mi történt, lett-e belőle kapcsolat...köszönöm :)
2012. dec. 15. 23:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
kb 1 hét után, 1 randi, a lány elég éretlen volt mint kiderült (élőben többet és mélyebben beszéltünk mint neten) ezért inkább nem jöttem vele össze :/ de egyébként nagyon szép volt :) nem hazudott a külsejét illetően de sajnos ez nem elég :/
2012. dec. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Volt! Mindegyik másképpen zajlott ... volt két levélváltás és 3 hónapos csetelés után is ... volt egy csomó egy éjszakás és volt hosszabb távú is ... Melyikre vagy kíváncsi? :-P
2012. dec. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Random találtam a lány msn címét. Sokáig nem igazolt vissza, aztán egyszercsak rámírt.

Elkezdtünk beszélgetni, hullámhegyek-völgyek után végülis nagyon megkedveltük egymást.

2 évig egymás legjobb barátai voltunk, aztán én elkezdtem többet érezni iránta.

Ő nem akart velem többet beszélni utána, számára kellemetlen okok miatt (amik engem nem zavartak).

1 hónapig b*szogattam hogy térjen már észhez. Ekkor megtört, és bevallotta hogy ő is szeret.

Ezután megtörtént az első találkozás (150km), a szüzességem odalett, és minden happy volt 5-6 hónapig.

Utána talált magának mást, félrek*rt, verbálisan terrorizált, bántott..

További 3 hónap küzdés után feladtam, és azóta nem vagyok vele hajlandó beszélni.

2012. dec. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Inkább arra, aminek kapcsolat lett a vége, vagy a 3 hónapos chatelés után mi történt :)
2012. dec. 16. 00:05
 5/13 anonim ***** válasza:

A 3 hónapos csetelésből utána, egy fél éves kapcsolat volt, amiből nehéz volt szabadulni :-(

De akivel randi lett, azzal mind szex is volt ...

2012. dec. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
2 hónapos ismerkedés után randi, hatalmas szerelem, házasság, gyerek, most pedig válás, 10 év után. És soha többet pasit - lőjön le valaki, ha még egyszer az életben ránézek egy hímneműre! :-))))
2012. dec. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
engem most a randik lezajlása érdekelne :)
2012. dec. 16. 00:16
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezesetben: 2 hónap után egész napos randi, reggeltől késő estig tartott. Végtelen beszélgetés, izzott a levegő körülöttünk, szexet nem akartunk, nem is volt.


Mire vagy kíváncsi konkrétan? Ennél sokkal részletesebben nem írnám le, ha nem gond. :-)))

2012. dec. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapos chatelés után találkoztunk a szülinapomon :D kimentem elé, sétáltunk, voltunk nálunk, kaptam ajándékot, elcsattant egy csók is, aztán még rengeteg csók :D a mai napig együtt vagyunk, 1 éve történt ez az első randi.
2012. dec. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Nekem volt több randi is.Némelyik sikeres volt,némelyik nem :-)

Volt pl egy srác,aki hajón dolgozott és mindig emailekkel bombázott,amiket éjszaka írt unalmában.Szakács volt.Nagyon megnyerő volt a fotója.Egy kis pubban találkoztunk,kellemesen elbeszélgettünk,de igazából baráti találkának tűnt,mert tudtam, hogy ritkán tudnánk találkozni...

Aztán volt egy srác,akivel kb 1hetet cseteltünk,találkoztunk,koktélozni vitt.Másnap már feljött hozzám és úgy 5hónapig együtt voltunk.

Általában 1hét levelezés,csetelés,telefonálás után találkoztam az adott illetővel.Volt szex,kisebb rövidebbtávú kapcsolat némelyikből.

Olyan is volt,akivel kb 2-3 évig msn-eztünk csak,mire találkoztunk :D


Ja de a legjobb sztorim az egy társkeresős.A srácnak állatira tetszett a fotója.Már kb az első levél után telefonált,és 1héten belül találkoztunk.Na mármost a fotója nagyon csalóka volt.Tényleg ő volt a fotón,telefonban a hangja meg úgy minden tetszett.De ne tudd meg, hogy élőbe mennyire gázos volt.Az öltözéke meg minden!Fuhhh....tüdőig volt kb felhúzva a nadrágja.Alig vártam, hogy hazamehessek.A végén mondtam, hogy sajnos nem érzem úgy, hogy tetszene,és ő mégis meg merte kérdezni, hogy azért nem fekszem-e le vele :DDDD


Ja és volt 1,5éves kapcsom is netes ismerkedésből.


Ha konkrétan a randik érdekelnek,akkor általában: kocsma,bár,pub-ban,vagy egyetemi kávézóban találkoztam a pasikkal.

2012. dec. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!