Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pécsen hol lehet olyan 20-25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regősbendegúz kérdése:

Pécsen hol lehet olyan 20-25 éves lányokkal találkozni, akik hosszabb távú kapcsolatra vágynak?

Figyelt kérdés

Nem vágyom nagy dologra, csak arra hogy végre találjak magamnak egy olyan nemdohányzó, kedves lányt akivel lehetne hosszabb távra tervezni dolgokat. Nem vagyok egy munkanélküli csóró, a testalkatom se olyan hogy 20 kilónak nézek ki vasággyal együtt. De még csak az se mondható el rólam, hogy egész nap a szobában a számítógép előtt ülök mint egy igazi kocka. Ennek ellenére az utóbbi időben annyira nincs szerencsém a lányokkal hogy már kezd idegesítő lenni. Ha esetleg találkozok egy fiatal szép lánnyal akkor annak az intelligenciája kritikán aluli. Ha meg olyan lánnyal találkozok aki csinos, kedves és értelmes akkor az meg külsőre nem jön be nekem. Amikor meg végre azt hiszem hogy találtam egy olyan lányt akinek bejönnek a külső és a belső tulajdonságai is, akkor meg foglalt a lány szíve.

Szóval ha a kérdést olvasók közül tud valaki olyan helyet Pécsen ahova nagyobb arányban járnak kedves intelligens lányok ismerkedés céljából akkor várom a válaszokat. Ha esetleg van olyan lány az olvasók között aki úgy gondolja hogy az általam elvárt tulajdonságok rá illenek és szeretne esetleg egy normális sráccal megismerkedni, az írhat privátban.

A számomra hasznos válaszokat előre is köszönöm.



2012. dec. 15. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
89%
a GYIK nem tárkereső, mikor értitek meg már végre?
2012. dec. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! írtam privátban :)
2012. dec. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!