Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkedjen egy 32 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjen egy 32 éves fickó?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy barátnőt. Pár hónapja ért véget az előző kapcsolatom, és most már úgy érzem, szívesen ismerkednék. De hogyan?

2012. dec. 14. 20:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szerintem itt simán lehet, akadnak itt normális nők is
2012. dec. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mintha még csak most keresnéd az első barátnőd. Hát eddig hogy ismerkedtél? Megvetted őket a neten és kiküldte a futár? Ne már! Kapcsold be a férfi hormonjaid és irány csajozni.
2012. dec. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ó :) Nem is rossz ötlet! Kedves Hölgyek! 32 éves, 186 cm magas, barna szemű-hajú férfi ismerkedne Bp-en és környékén. :)
2012. dec. 14. 20:27
 4/14 anonim ***** válasza:
na látod, mindjárt özönleni fognak a nők:)
2012. dec. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Neten ismertem meg az előző barátnőmet is. :) De igyekszem akkor. Köszi! :)
2012. dec. 14. 20:29
 6/14 A kérdező kommentje:
Ó, akkor már csak várnom kell. :D
2012. dec. 14. 20:29
 7/14 anonim ***** válasza:
Járj el szórakozni társasággal :-)
2012. dec. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha nem bp-i lennél, megértenélek... :S
2012. dec. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én meg bp-i vagyok és megértem!Ne higgye már minden vidéki azt,azért mert a fővárosban vagyunk itt sokkal könnyebb az élet(akármilyen területen)! A partner keresés ugyanúgy hosszadalmas és nehéz meló.A 2milla lakosból nehéz kiszúrni azt az egyetlen vmire való bnőnek valót.Főleg manapság mikor elárasztják az utcákat a rib@ncok!
2012. dec. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Előző:

Miért? Pár ezer fős begyöpösödött faluhoz képes egy kétmillió fős város nem ad erre több sanszos? Na ne hülyíts már...

2012. dec. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!