Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkedjen egy 32 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjen egy 32 éves fickó?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy barátnőt. Pár hónapja ért véget az előző kapcsolatom, és most már úgy érzem, szívesen ismerkednék. De hogyan?

2012. dec. 14. 20:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ami az előnye,az a hátránya is:) Jó mondjuk nekem van egy olyan kibúvóm,hogy nagyon sokat dolgozom,és nekem pl azért macerás.De pl pont azért mert rengetegen élünk itt,ha úgy tetszik a bőség zavarával küzdhetsz:) Jó persze,azért a kisebb városokkal falvakkal szemben egyszerűbb dolga van az embernek,csupán azt akartam mondani,hogy azért mert vki bpi attól nem magától értetődik,hogy neki minden olyan egyszerű lenne.
2012. dec. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Vagyunk így egy páran mi nők is! Egy férfinak sokkal egyszerűbb az ismerkedés. Bevállalóság kérdése!!!
2012. dec. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én, és rengeteg más férfi meg ponthogy azt vette észre, hogy azoknak a srácoknak van sikere a nőknél, akik megjátszák magukat, azt adják magukból / azt adják elő, amire a nők vágynak, nem pedig önmagukat!


Az más kérdés, h nekik csak rövidtávú sikerük van. Egyébként is rájön 1-2 év múlva a nő, hogy a srác nem az, akinek elsőre mutatta magát...


Én mindig magamat adom, de a nők többségének nem ez kell. De majd lesz valaki, akinek kelleni fog. :) Olyan nőre nem vágyom, ami nem engem akar, hanem egy szerepet...

2012. dec. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kedves 12es!

Mindig is a nőknek lesz könnyebb az ismerkedés!Míg egy pasi (jó esetben) csak egy csajra koncentrálhat és még így is esélye van rá,hogy kikosarazzák,addig még a leginkább kevésbé szimpatikus nő körül is legalább 2 udvarló legyeskedik,így neki csak válogatnia kell.

2012. dec. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!