Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Új emberekkel szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új emberekkel szeretném megismerkedni!?

Figyelt kérdés

Új emberekkel szeretnék megismerkedni, de nem tudom, hogy mégis hogyan. Az internetes társkeresőkben nem hiszek már abból kifolyólag se, hogy olyan igénytelenül és bénán vannak megcsinálva, és alig lehet találni egy rendesen kinéző embert. Ráadásul nem is az én korosztályombelieket szoktam az ilyen oldalakon látni (20/f). Értelmes, felnőtt, nyitott, őszinte, kalandvágyó srác vagyok, csak éppen a helyesírásom nagyon szar. Nem szerelmet, vagy sexpartnert keresek, csak ismerkedni akarok. De attól még mégiscsak fiú vagyok és jobban szeretem egy lány társaságát. Én ismerkedek simán Gyakorikérdések,hu-ról, de ha tudtok valami jó oldalt vagy tippet azt kommenteljétek.


Köszi.



2012. dec. 15. 00:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha elég egy lány haver, akkor itt vagyok.:D
2012. dec. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
PM
2012. dec. 15. 00:53
 3/6 lila nyuszi ***** válasza:
Azért helyesírásodon javíthatnál. Írj sokat gépen és tanulj abból amit aláhúz a helyesírás ellenőrző. (Bár pár idegen értelmes szót is aláhúz.)
2012. dec. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a 20/f most azt akarta jelenteni, hogy 20 éves vagy? ez tök egyszerű. járj szórakozóhelyekre, koncertekre, kiállításokra. töltsd meg magad magabiztossággal. mért kell csak az interneten keresztül ismerkedni. te vagy a pasi! neked sokkal könnyebb dolgod van, mint nekem, lánynak.te odamehetsz bárkihez, aki bejön, de ha én odamegyek egy sráchoz, az szerintem eléggé gáz. Remélem találkozunk egyszer.;]
2012. dec. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én számtalan emberhez odamegyek, de senki nem annyira vakmerő, hogy ismerkedjen egy idegennel.


Azok a lányok akik azt hiszik nem mehetnek oda egy fiuhoz ismerkedni azért mert lányok csak sajnálni tudom. Nincs abban a világon semmi gáz, hogy bátorvagy és valaki iránt szimpátiát érzel, és nem hagyod csak úgy elillanni az egész helyzetet. A különbség csak az, hogy ha lány vagy akkor 100% a siker.

2012. dec. 15. 13:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok lány azt hiszi hogy azért mert pasi az illető akkor már könnyebb dolga is van ismerkedni! "Töltsd meg magad magabiztossággal"!-Ez is olyan egyszerű leírt kijelentés,Csak azt felejtődik el hogy egy ember attól lesz magabiztos ha sok siker éri,nem pedig kudarc,na már most a netet 80%-ban olyan emberek használják ismerkedésre,és ez sajnos bizonyított tény,akik az életben úgymond kevés önbizalommal rendelkeznek,ilyesformán e gy ilyen embernek azt mondani töltsd meg magad magabiztossággal,nem épp a legjobb tanács,még ha annak is tűnik!
2012. dec. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!