Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alter, reggae zenét kedvelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alter, reggae zenét kedvelő emberekkel hol lehetne megismerkedni?

Figyelt kérdés

Nagyon sok barátom van, de zenei téren (és kedvelt szórakozási formák tekintetében) nagyon különbözünk, így senkivel nem tudok koncertekre, fesztiválokra menni. Lány vagyok, így egyedül nem szeretnék menni koncertekre, hogy majd ott szerezzek új haverokat.

Nincsenek itt olyanok, akik szívesen ismerkednének velem? Vidéki vagyok (Nógrád megye)


Ebben a kategóriában vannak a legtöbben, hátha...


2012. júl. 20. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=KGUWcmwRPw4

tessék számodra 10 percgyönyör.:)

2012. júl. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szép emlékeket idéz.. köszi! :)
2012. júl. 20. 23:18
 3/4 anonim válasza:

hát én eléggé Reggae hívő vagyok ha lehet így mondani és ha gondolod beszélhetünk bővebben persze függ attól is h hány éves vagy meg minimális szinten az h hogy festesz.ha érdekel írhatsz privátba ha nem akk ez wan :D

Na Bless!

18/f

2012. aug. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ha elmész koncertre vagy fesztiválra, akkor ugye már eleve adva van a helyzet hogy ilyen emberekkel ismerkedj
2012. szept. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!