Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet felszedni 6-7...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet felszedni 6-7 kilót, hogy végre én is vonzó legyek a lányok számára? Miért ilyen nehéz híznom?

Figyelt kérdés
Hiába zabálok mindenféle kaját, másnapra ismét visszaáll a súlyom, a BMI szerint legalább 6 kilót kéne felszednem, hogy egészséges súlyú legyek, mert így a normál alatti, sovány kategória vagyok és szerintem ezért sem kellek a lányoknak. :(

2012. dec. 14. 10:55
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

11:17 ezt cűfolnám. Sovány vagyok (185/68), 6 hónapig jártam konditerembe, két részre osztva, eső 3 hónap minden nap lejártam 1.5 órára, bemelegítés és egy adott testrészre koncentrltam minden nap külön.

Második három hónap bodybuilderről leszedtem edzéstervet, szépen leíták mi hogy merre, betartottam 6 hónap alatt összesen minimális fejlődés. étrendkiegészítő vitamin kondibérlet ez így csak 20k per hó. Enni is kellet volna, de sajnos arra képtelen vagyok (Egyszerűen nincs étvágyam). Így munkanélküliként feladtam és nem dobok ki 20k-t a semmiért

2012. dec. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Azt még hozzá tenném, hogy mindenki mondja a csoki mcdonalds meg a többi szarra, hogy jaj hízlal. Én kisp*csös korom óta édességen élek, volt egy alkalom amiko napi két mcmenü bevállaltam, és volt amikor egy olyan kaját ettem amitól a tesóm két hónap alatt 15kgot szedett fel én kb 0.5-t
2012. dec. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Örülj neki...szerencsés vagy. Ha én édességeken élte volna már gurulnék.

De ne akarjátok már megmagyarázni, hogy a mekis kaja nem hízlal mert besz@rok...

Vannak emberek akiknek olyan az anyagcseréjük, hogy nekik teljesen mind1 mit esznek, de nem ez az általános!

És azt se mondtuk, hogy ezzel próbáljon valaki hízni,nem kell mert egy szutyok az egész mcdonalds....

2012. dec. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Inkább gyúrjál, főleg hasizmozz.
2012. dec. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
nem sportolsz véletlenül? mert ha igen lehet attól is én heti 6 napon sportolok napi 2X 2-2 órát és e-mellett nem tudok hízni az edzőim azt tanácsolták tartsak egy hét szünetet mert nekem is kellet súly és sikerült 4 kiló
2012. dec. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!