Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet felszedni 6-7...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet felszedni 6-7 kilót, hogy végre én is vonzó legyek a lányok számára? Miért ilyen nehéz híznom?

Figyelt kérdés
Hiába zabálok mindenféle kaját, másnapra ismét visszaáll a súlyom, a BMI szerint legalább 6 kilót kéne felszednem, hogy egészséges súlyú legyek, mert így a normál alatti, sovány kategória vagyok és szerintem ezért sem kellek a lányoknak. :(

2012. dec. 14. 10:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Én sovány voltam. Az egyetlen dolog ami segített, az a tömegnövelő edzés. Szerintem nem hájra akarsz hízni. A pizzát meg ilyen marhaságokat el kell felejteni. Sok protein, egészséges étrend, no kóla, cukor meg ilyen szarságok. (Közvetlen edzés előtt egy izotóniás ital azért befér.) Sok hús, tojás, kevesebb rizs, kenyér krumpli stb.

Ha keményen nyomod (min. heti 3 x 1.5 óra), pár hét alatt látszani fog valami eredmény.

2012. dec. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Nekem mióta kicsit sikerült lejjebbfogyni azóta kilo se föl se le! Maradok kereken 100 úgylátom mindörökké, bár mások mindig kicsit kevsebbnek saccolnak, mer' magas vagyok.
2012. dec. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100kg. alatt nem ember a férfi! Tartja egy mondás, én azért alá mentem... :)
2012. dec. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Igen, képzeld fogytam tőle!! Nálam a kalória önmagában semmit nem ér kell egy ásványianyag bázis mert nélküle csak átmegy rajtam a kaja, nem épül be nem hasznosul és kb 10 perc múlva éhes is vagyok ezt szoktam én kamu éhségnek nevezni. A vércukorszint felszökik aztán úgy lezuhan, hogy elszédülsz hiába ettél 2 Mcmenüt fél órája..

Pár évtized és így lesz valakiből túlsúlyos, 2-es típusú cukorbeteg miközben sok létfontosságú tápanyagból igen keveset fogyaszt, minőségi éhezésben szenved.

2012. dec. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
77%

Pont ezért hízník tőle basszus mert hiába eszel éhes vagy tőle...de attól még beléd megy az a rengeteg kalória.

Ha a mekis kajáól lehetne fogyni nem lenne ekkora debella állat az amerikaiak 80 %-a.

Senki nem mondta, h egészséges....én utálom is a mekis kaját,már vagy 3 éve egy falatot nem ettem....sajnos így is annyi tartósítószer kerül be az ember szervezetébe,hogy kb 200 év múlva se fog lebomlani a teste :)

2012. dec. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

1. A BMI egy ökörség.

2. McDonald's és társai felejtős, vagy nézd meg a Supersize Me című filmet. ;)

3. Csúnya ember a kövér ember...


Oké, nem kövér akarsz lenni, csak felszedni pár kg-t...mi lenne ha az a pár kg izomból lenne? Kezdj el gyúrni és vegyél táplálékkiegészítőket mellé, hidd el meglesz a várt hatás!

2012. dec. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Nem egy nap alatt hízunk meg, te f.sz! Ha tényleg zabálnál, pár nap alatt a mérleg is mutatná. Nem hogy külsőd, de agyad sincs! Nem véletlen hogy a kutyának sem kellesz.
2012. dec. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Birom hogy akik hizasra hajlamosak, nem kepesek felfogni hogyha valaki nem hizik pl a gyorskajaktol... En is kb egy szal bel vagyok es ha hiszitek ha nem, annyit eszek mint egy diszno.Kajalas utan MAX 2 ora es mar rosszul vagyok, esek ossze, nincs energiam, ennem kell! Ha valami savanyut eszek akkor ketszer olyan rossz a helyzet.

Hizni nem tudok.

2012. dec. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Diavolino44 ***** válasza:

Ez semmi mas mint genetika, jol irja az elozo, szinten zenesz.

Bar azert en sokat sporolok is melle szoval inkabb jo ranezni kategoria vagyok, kockas has mindenhol izmos.

S 3-4 orankent eszek, s nem is kis adagokat, beallitott CH, zsir es protein. Megis fogytam tole...

2012. dec. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

18-as szívemből szóltál!! :)

Én is zabáltam mint egy disznó mindent ami másnak tilos mindent ami kalóriabomba szénhidrát sütik torták Mcmenük literes üdítők kakaóscsiga fánkkal szalonna kolbásszal fél kg kenyér, tészták, csakis 20% feletti tej és tejföl vagyis minden ami zsíros és hízlal de nemhogy nem híztam még szinte se nagyon tudtam tartani a súlyom :((

Bár lehet, hogy ebbe valamilyen betegség is belejátszott a pajzsmirigy túlműködés pl tipikusan az a betegség ami normál étrend mellett is fogyással szokott járni mert annyira felpörög az anyagcsere.

Lehet, hogy alulmüködő lettem és attól sikerült hizni de tény nálam tényleg a táplálékkiegészitők fogyasztása után indult el kismértékű gyarapodás nem sok sajnos csak pár kg de nagyon örülök neki mert gebe voltam.


5,6,14-es válaszoló

2012. dec. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!