Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy eddig sosem tudtam olyan lányt felszedni, aki nekem tetszett, de aki nekem nem tetszik az meg sokszor magától is nyomul rám?

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Az élet igazságtalan ,majd eljön az igazi is !
2012. dec. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl magasra tetted a mércét!
2012. dec. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Jézus :) ***** válasza:

"Jöjjön hozzám minden ronda lány! A szép csajokat, úgyis lenyúlják." Énekli Nagy Feró az Ősbikiniben.


Nekem érthetetlen, mert nekem a külsö nem sok mindent számít. Ha dicsekedni és mutogatni szeretnéd barátnődet, akkor bizony megértem felháborodásodat.

:)

2012. dec. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, én vonzódni szeretnék, ahhoz olyan lány kell, akire öröm ránézni, mert arcra is elbűvöl és lehetőleg ne legyen 100kg.
2012. dec. 6. 13:29
 5/6 anonim ***** válasza:
lehet te nm probalkozol szep lanyoknal vag hamar feladod vagy rosszul csinalod .. L
2012. dec. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van, akire a ronda nők se nyomulnak, hidd el.
2012. dec. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!